Rekonstrukce bytových jader okres Náchod

Nudí vás bydlet v panelovém bytě, ale nechce se vám stěhovat se do rodinného domku nebo nemáte takovou možnost? I taková situace se dá vyřešit, a to rekonstrukcí bytového jádra a dalšími zednickými pracemi.

Rekonstrukce bytových jader v okrese Náchod

V okrese Náchod působí firma, která nabízí stavební práce na vysoké úrovni, a tou je firma pana Jaroslava Zeleného. Tato firma provádí zednické a obkladačské práce včetně přestaveb bytových jader. Veškeré práce provádí tato profesionální firma rychle a velmi kvalitně, což ocenilo již nepřeberné množství zákazníků, kteří se pro firmu pana Jaroslava Zeleného rozhodli. Tato firma navíc oplývá mnohaletými zkušenostmi, což se samozřejmě projevuje na výsledné práci. Chcete-li se zařadit ke spokojeným zákazníkům, objednejte si firmu pana Jaroslava Zeleného. Učinit tak můžete buď osobně na adrese: Seifertova 882, 549 31 Hronov, telefonicky na čísle:  +420 723 756 656, nebo emailem na: zelenyjaroslav@seznam.cz.

Jaroslav Zelený

  • tel. číslo: 723 756 656
  • e-mail: zelenyjaroslav@seznam.cz

Zednické a obkladačské práce

Jak zednické, tak i obkladačské práce patří k těm, u kterých se skutečně cení profesionální postup a zkušenosti. Kvalitně provedené omítky, které budou naprosto přesné  a rovné, nejsou rozhodně jednoduchou záležitostí, stejně jako položení obkladů a dlažeb. U těchto prací se vždy doporučuje obrátit se na odborníky.

Jak zmodernizovat panelový byt?

I starší panelový byt může získat novou podobu a vy se tak budete do svého bytu těšit a rádi v něm vítat návštěvy. Jak toho docílit? Docela jednoduše. Přizvěte si domů stavební firmu, která vám navrhne několik variant řešení, jak by se dal váš byt zmodernizovat. Tím nejvýraznějším řešením jistě bude rekonstrukce bytového jádra, která ovšem vyřeší mnohé nedostatky původních panelových bytů. Ovšem celkový rozsah rekonstrukce záleží na vás. Možná se spokojíte s nově vymalovaným bytem a výměnou nábytku, možná se chystáte na rekonstrukci koupelny a vybíráte nové obklady a dlažbu na zem a možná chcete vaši koupelnu rozšířit a naopak zúžit chodbu, apod. Variant je přece tolik a každému se líbí něco jiného. Bytové úpravy samozřejmě záleží na tom, kolik chcete do svého bytu investovat. Zde se však nerovná, čím víc peněz, tím lepší proměna, ale čím lepší odborník, tím lepší výsledek. Proto oslovte toho pravého, který dokáže z vaše bytu vykouzlit originální, moderní a netradiční interiér.

Zednické práce – okres Náchod

Bez zednických prací se při rekonstrukci rozhodně neobejdete a to ani nemusíte plánovat velkou přestavbu. Zednické práce se netýkají pouze stavby zdí, ale také omítání, obkládání, uhlazení stěn, práce se sádrokartony, izolování stěn, nebo jiné drobné práce. Některé stavební firmy, které nabízejí zedničinu, si také poradí s malířskými pracemi, což je vítáno, neboť po provedení zednických prací přichází na řadu právě vymalování interiéru. Zednické práce jsou dosti důležité a člověk zpravidla na první pohled pozná, zda tyto práce prováděl amatér nebo zkušený profesionál. Investujte tedy do kvality a pusťte k dílu skutečné odborníky.

Proč se obrátit na zedníka?

Zedníci jsou k dispozic proto, aby naše interiéry postavili a přestavili k obrazu našemu. Kvalitní a spolehlivý zedník dokáže interiér upravit tak, že sami budete váhat, zda jste skutečně ve vašem původním starém bytě nebo zda jste vstoupili do bytu, jeho design znáte z moderních časopisů s tématikou bydlení. Zedníci jsou skutečnými odborníky a dokážou s naším bydlením divy. Zedníci jsou často všestranně zaměření a to, že si přizvete k omítnutí zedníka, neznamená, že jediné, co umí je dobře omítat a stavit zdi. Zedník v dnešní době umí položit dlažbu, nalepit obklady, zrekonstruovat bytové jádro, vymalovat, postavit příčky, zrealizovat půdní vestavby, zateplit objekt a mnoho dalších prací.

Obkladačské práce – okres Náchod

Téměř v každé domácnosti se můžeme setkat s prostorem, který zdobí obklady nebo dlažba. Ať už se jedná o kuchyň, koupelnu, záchod nebo chodbu. To jsou také místa, kde se můžeme s obklady a dlažbou setkat nejčastěji. Ovšem ani obývací pokoj nemusí být ochuzen o dokonalý vzhled tohoto materiálu. Dlažba, pokud je položena profesionálně, vypadá krásně a vydrží po mnoho let v původním stavu. Velkou pozornost je nutné věnovat tvorbě spár mezi jednotlivými dlaždicemi, aby byly přesné a rovné a aby jedna spára byla jako druhá. Profesionál, který má s pokládkou dlažby zkušenosti a který tyto práce nabízí, má také potřebné nářadí, nástroje, techniku a postupy pokládky.

Na co dát pozor při nákupu obkladů a dlažby?

Než obklady nebo dlažbu koupíte, měli byste vědět, jaké požadavky by mělo zboží splňovat. Již byste měli mít jasno v tom, jaké rozměry potřebujete, jakou barvu, vzory, materiál a jaké vlastnosti musí obklady a dlažba mít. Jiné vlastnosti zcela jistě budete požadovat po dlažbě, která bude položena do kuchyně, jiné do koupelny a jiné na venkovní terasu. Pokud si nejste jisti a nemáte takové vědomosti a zkušenosti, abyste zaručeně vybrali správně, požádejte odborníka, ať vám jednotlivé rozdíly vysvětlí a dlažbu vám obstará. Obklady a dlažbu vybírejte vždy podle toho, co vidíte v prodejně a nikoliv podle nabízeného katalogu. Barvy a celkový vzhled může být ve skutečnosti zcela jiný, než jak se vám jeví v krásně naaranžované koupelně z luxusního katalogu.

Jak položit obklady a dlažbu?

Správnou a kvalitní pokládku obkladů a dlažby nám zaručí pouze profesionál, především díky dokonale připravenému podkladu, což je stejně důležité jako samotné jejich položení. Každý podklad, na který se budou obklady lepit nebo pokládat dlažba, musí být kvalitně připraven, čímž se rozumí, že musí být čistý, rovný, a odmaštěný. Důležitá je také kvalita použitého lepidla. O spárování se snad ani nemusíme zmiňovat. Není nic horšího než odfláknuté spáry, které bijí do očí svou nerovnoměrností. Z takového výsledku nejen, že člověk nemá radost, ale naopak jej to dohání k zuřivosti. Přitom to chce jen zkušenosti, znalosti a důkladnost práce.  Spárovací hmoty můžete vybírat v mnoha barevných odstínech. Pokud pokládáte dlažbu do chodby, je lepší volit tmavší barvy spárovací hmoty, neboť bílá by byla za krátký čas zašedlá nebo zahnědlá častým provozem a špínou z exteriéru.

Rekonstrukce bytových jader

Chcete-li váš byt zrekonstruovat, upravit, přizpůsobit jednotlivé místnosti vašim aktuálním i budoucím potřebám, přistupte k rekonstrukci bytového jádra. Tato rekonstrukce spočívá ve vybourání původního umakartového jádra a postavení nového zděného jádra přesně dle vašich představ. Pokud nejsou vaše představy zcela jednoznačné a nevíte, jaké všechny varianty přicházejí v úvahu, od toho jsou tady odborníci, kteří vám nabídnou, doporučí a provedou nejideálnější řešení pro váš byt. Kdo z nás nechce bydlet krásně, útulně, moderně a pohodlně? Nemyslete si, že vy, proto, že bydlíte v panelovém bytě, nemáte právo na jakoukoliv větší změnu. To právě vy máte jedinečnou možnost provést dokonalou a razantní změnu ve způsobu vaše bydlení bez toho, byste kupovali nový byt nebo dům. Stačí si jen důkladně vybrat firmu, která váš dosavadní interiér změní k nepoznání. Z výsledku budete nadšeni a uvidíte, jak se vám život v paneláku zalíbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16446 (novesluzby.cz#23605)


Přidat komentář