Realizace staveb - Jihomoravský kraj

Vlastní bydlení nebo prostory k podnikání znamenají určitou svobodu a životní jistotu. Získat je lze koupí, stavbou nebo přestavbou. Se stavbou nebo přestavbou vám pomohou stavební firmy, které vše dodají na klíč.

Kompletní stavební práce na klíč firmy J. ZimyProč se vyplatí stavět na klíč?

Doba, kdy byla stavba svépomocí výhodná, je dávno pryč. Tenkrát nebyl problém sehnat stavební nářadí, řemeslníky a podle dostupných metod stavět. Problémem bylo pouze sehnat ten správný materiál, který si stavebník přál. Dnes je tomu přesně naopak. Stavebních metod, materiálů a způsobů je tolik, že laik se v nich vyzná jen stěží. Výhodný je jen výběr materiálu. Ale co se zdá jako výhodné, to ve výsledku výhodné vůbec není. Najít a vybrat ten nejvhodnější materiál není práce pro laika, ale pro profesionála. Sečteno a zhodnoceno tedy vychází jako nejlepší řešení** stavba na klíč od specializované firmy**. Výhodou je i to, že na takovou stavbu dostanete záruku a v případě jakýchkoli problémů řešíte záruční podmínky jen s jednou firmou, která odpovídá za celou stavbu.

Rekonstrukce bytových a nebytových prostor na klíčRekonstrukce nebytových prostor firmou J. Zimy

V dnešní době se jeví jako výhodnější** rekonstruovat** než nově stavět. Vychází to z vysokých nákladů na pozemek. Ty mohou klidně dosáhnout až jednoho milionu korun. Kdežto koupě staršího domku nebo třeba půdních prostor vychází levněji. Levněji vychází i koupě bytu či bytových prostor, které se po rekonstrukci změní k nepoznání. Navíc starší objekty nabízí netradiční řešení, které mnohdy předčí novostavby. Zásluhou rekonstrukce bývalých selských dvorů a statků vzniká buď naprosto ojedinělé bydlení, kde s bývalých hnojníků vznikají jezírka a ze stájí letní prostory. Trámy a oblouky vynikají v interiéru i v dnešní době. Nebo mohou vzniknout i komerční prostory v podobě restaurací, s vyžitím v selském nebo také v country stylu. Často v takovýchto prostorách vznikají stáje pro koně a jízdárny, bowlingové dráhy, kulečníky či biliard. Rekonstrukce starší bytové zástavby nabízí zásluhou vysokých stropů možnost úložných prostorů nebo netradičního spaní či zajímavého řešení knihovny nebo pracovny.

Realizace staveb - Jihomoravský kraj

 

 

S poptávkou na realizaci staveb, Vám můžeme doporučit obrátit se na firmu pana Zimy. Tato firma má vynikající reference. Pracovníci pana Zimy pracují rychle, čistě a profesionálně. A s čím Vám může pomoci? Obrátit se na něj můžete se vším, co se týká kompletních stavebních prací.

Specializuje se na:

 • výstavbu rodinných domů,

 • rekonstrukci bytových jader,

 • obkladačské práce,

 • sádrokartonové konstrukce,

 • venkovní úpravy a dlažby,

 • podlahy,

 • fasádní zateplovací systémy,

 • kompletní realizaci bazénů (nadzemních i zapuštěných).

 

Dále Vám pak pan Zima pomůže s:

 • čištěním koberců,

 • renovací parket,

 • mytím oken,

 • čištěním a hloubkovou impregnací povrchů,

 • odstraněním grafitů (na fasádách, výlohách, vchodových dveřích, zdech atp.)

 

Všechny výše uvedené činnosti zvládne na profesionální úrovni. Přitom se můžete spolehnout na vstřícné jednání, na profesionalitu a ochotu.

Věříme, že s pracemi firmy Jiřího Zimy budete spokojeni.


Chcete-li jej oslovit, můžete tak učinit buď:

 • ** telefonicky** na čísle +420 775 052 829

nebo na

 • e-mail: jzima@jzima.cz

Realizace staveb - Jihomoravský kraj

Půdní vestavbyRekonstrukce interiéru firmou J. Zimy

Nevyužité a dříve opomíjené půdní prostory dnes dokáží stavební firmy proměnit ve velmi komfortní bydlení s řadou netypických prvků. Umožňují to nové typy izolací, které zaručují, že v zimním období není v podkroví zima a v letním období zase horko. Dnešní střešní okna kromě perfektní izolace, designových stínících materiálů a účelného otevírání nabízejí i ovládání na dálku. Celá rekonstrukce půdních prostor probíhá velmi rychle. Umožňují to nové materiály pro suchou výstavbu. Prim mezi těmito materiály hraje sádrokarton. A ačkoli vznikl již v roce 1891, tak teprve dnes se stává stavební jedničkou. Umožňuje to nejen jeho složení a montáž, ale i jeho vlastnosti. Sádrokarton lze použít ve vlhkých prostorách zásluhou speciální impregnace, také v prostorách, kde je zapotřebí snížit hořlavost nebo tam, kde je zapotřebí prostor odhlučnit. Může tak být ve vedlejším pokoji hudební zkušebna, ale vy nic neuslyšíte a můžete klidně spát. Sádrokarton se montuje do speciálních profilů, které zvyšují jeho nosnost a tak klidně udrží kuchyňské závěsné skříňky. Lze ho i různě tvarovat do oblouku, vln nebo podle vašich představ.

Rekonstrukce pomocí sádrokartonuRekonstrukce bytového jádra firmou J. Zimy

Suchá výstavba je výborná i při rekonstrukci bytů a bytových jader. Je rychlá, nedělá nepořádek, je naprosto ekologická a můžete ji kombinovat s většinou materiálů. Její zásluhou tak vznikají oddělené kanceláře, dílny nebo šatny. V bytech rozdělí velké pokoje na menší, vytvoří nové prostory koupelny i záchodu. V atypických prostorách lze ze sádrokartonu i vyrobit nábytek na míru.

Zateplování fasád budov

To nejen významně uspoří roční náklady za teplo, ale také dodá fasádě nový vzhled. Zateplovat lze všechny druhy objektů. Jen je třeba vědět jaký druh zateplení použít. Mezi nejpoužívanější patří pěnový polystyren.Rekonstrukce kuchyně na klíč firmou J. ZimyDůvodem je jeho výhodná cena při výborné kvalitě a také zajímavé vlastnosti. Mezi ně patří lehkost, pevnost, dá se brousit, řezat, lepit i kotvit speciálními hmoždinkami. Je nezávadný a všechny uvedené vlastnosti si zachovává po mnoho let beze změny. Další možností je minerální vata. Oproti polystyrenu zajišťuje větší prodyšnost a také lépe izoluje hluk. Má však vyšší cenu a složitější montáž. Zateplovat těmito materiály je možné všechny druhy fasád. Jen u mokrých fasád je lépe zvolit bezkontaktní zateplení a u fasád poškozených je nutné nejprve fasádu opravit a teprve pak začít se zateplováním. Konečná úprava fasády po zateplení se provádí stěrkou, která může být různě barevná. Výhodné je, pokud barevnost fasády zkombinujete nejen s okolím, ale i se všemi ostatními plochami a doplňky. Celý dům pak vypadá velmi dobře.

Nová či opravená střecha?

Také střecha časem začne chátrat. Pokud je její stav již vážnější, je lépe obrátit se na stavební firmu a požádat o její vyhodnocení. Ta vám může doporučit kompletní výměnu střechy nebo jen jejích částí. Rekonstrukce interiéru firmou J. ZimyPokud tedy není střecha až v tak vážném stavu, lze vyměnit pouze vadné sloupky nebo ty části, které již nemají takovou nosnost. Pokud je však v opravdu špatném stavu, pak je lépe nechat udělat nové krovy i s položením nové střešní krytiny. I když je investice do střechy nákladná, tak při správně vybraném materiálu můžete mít záruku i padesát let.

Reference stavebních firem

Při výběru stavební firmy byste se měli mimo jiné řídit referencemi od předchozích zákazníků. Ty jsou nejlepší vizitkou každé firmy. Teprve pak firmu navštivte a udělejte si celkový obrázek a na základě jeho se pro firmu rozhodněte. Stavební práce jsou trvalou hodnotou, která má sloužit po mnoho let. A tak si zaslouží opravdu precizní provedení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16395 (novesluzby.cz#23324)


Přidat komentář