Realizace půdních vestaveb - Praha 4

Stal se Váš byt nevyhovující? Uvažujete o jeho rekonstrukci, ale nevíte jak na to? Ideálním řešením je obrátit se na stavební firmu, která nabízí rekonstrukce bytů a staveb na klíč. Získáte snadno a jednoduše opět kvalitní bydlení.

Rekonstrukce bytu nebo bytového jádra není jednoduchou záležitostí a proto si na tyto rozsáhlé** stavební práce** povoláváme řadu řemeslníků. Během rekonstrukčních prací je totiž zapotřebí mnoho různých profesí. Bude zapotřebí zrealizovat nejen zednické práce, ale také obkladačské práce, vystavět zděná jádra, namontovat sádrokarton apod. Ideální řešení se nabízí ve formě dodávky stavebních prací na klíč. Podívejme se, co Vám může stavební firma v oblasti rekonstrukčních prací nabídnout.

Rekonstrukce bytu a koordinace řemeslníků

Komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra nebo** realizace půdní vestavby** vyžaduje povolat kromě zedníků také instalatéry, topenáře nebo elektrikáře. Je tedy jasné, že budeme potřebovat řemeslníky z různých oborů. Otázkou je, jak všechny pracovníky časově koordinovat. Druhá otázka je, kolik času Vám zabere objednávání jednotlivých služeb, a na kolik se nakonec vyšplhají celkové náklady. V takovém případě se nabízí velmi jednoduché řešení – zadejte koordinaci prací někomu jinému. Jinými slovy – mnohem jednodušší a cenově výhodnější je zadat celou zakázku na stavební a rekonstrukční práce jedné zkušené a spolehlivé stavební firmě. Tato firma zajistí projekt a veškeré řemeslníky v ideální časové návaznosti, protože má s takovým postupem zkušenosti. Toto řešení má název stavební práce na klíč.

Komplexní stavební práce na klíč

Stavební a rekonstrukční práce na klíč znamenají jediné – Váš klid a jistotu dobře odvedené práce v termínu. Stačí si vybrat zkušenou a spolehlivou firmu a kontaktovat ji. Zástupce stavební firmy přijede místo stavby obhlédnout a obratem Vám zašle nabídku. Po jejím odsouhlasení jen můžete sledovat, jak stavební práce postupují. Veškeré stavební práce provede firma vlastními silami a co důležité - předem Vám řekne, kolik bude zakázka stát a kdy bude hotova. Další výhodou tohoto řešení je prostý fakt, že stavební firma za svoje práce ručí. V případě jakýchkoliv problémů, které by se v záruční době objevily, řešíte nápravu s jednou firmou a nemusíte pátrat, která firma vlastně konkrétní práce prováděla. Po ukončení zadaných prací je dílo předáno, a Vy se stáváte spokojeným uživatelem. Bez starostí, bez zbytečného stresu, a ze zárukou kvalitně odvedené práce. Stavby a rekonstrukce na klíč nabízí pouze zkušené a profesionální stavební firmy, které svému řemeslu opravdu rozumí.

Realizace půdních vestaveb - Praha 4

 

 

Bydlíte v** Praze** a hledáte stavební firmu, která realizuje částečné a kompletní rekonstrukce bytových jader na klíč? Využijete malířské, lakýrnické, natěračské nebo stříkací práce? Pak jste ji právě našli. Rádi bychom Vám doporučili firmu Reko la-ma Praha pana Pavla Chvalovského. Tato firma se specializuje na rekonstrukce na klíč, realizace půdních vestaveb, s ádrokartonářské, podlahářské, úklidové a dokončovací práce na klíč. Nabízí Vám také údržbu objektů, zajistí odvoz a likvidaci odpadu, veškeré přípravné práce, poradenství, truhlářské a tesařské práce.

Je velmi důležité vybrat si zkušenou a spolehlivou stavební firmu, která rekonstrukci provede kvalitně a včas, od přípravy až po finální stavební a úklidový servis – na klíč. Stavební firma** Reko la-ma** dodržuje správné technologické postupy a používá prověřené kvalitní stavební materiály. Provádí pravidelné kontroly na pracovišti, průběh prací konzultuje se zákazníkem** **.

 

Kontaktní údaje

 

Reko la-ma Praha, Pavel Chvalovský

e-mail: pavelchvalovsky@volny.cz,

telefon: +420 731 742 179. ** **

** www.rekolama.cz**

Nabídka komplexní rekonstrukce staveb

Zkušená stavební firma Vám může nabídnout veškeré služby a práce, které s Vaší zakázkou souvisí. U rekonstrukcí je třeba vykonat bourací práce, naložení odpadu a suti do kontejneru, a vzniklý odpad je nutné ekologicky zlikvidovat. Pak mohou přijít na řadu zednické práce, vystavění příček, montáž sádrokartonu, položení obkladů a dlažby, provedení zateplení, izolací apod. Rekonstrukční práce v bytech obsahují samozřejmě také výměnu rozvodů vody, odpadů, případně výměnu elektrických rozvodů, včetně montáže nového zařízení a doplňků. Součástí rekonstrukce domu může být zateplení fasády, montáž tepelné izolace, nanášení stěrky a opravy fasády domů, ale i přestavby bytových jader, úpravy interiéru a závěrečné malířské práce. Velmi často je požadována realizace půdních vestaveb, kde se využívá sádrokarton nebo minerálních stropů.

Rekonstrukce bytových jader a koupelen

Stavební firma, která je specialista na kompletní rekonstrukce bytových jader na klíč, Vám dokáže nabídnout díky zkušenostem také poradenství v dispozičním uspořádání bytů. Profesionální stavební firma nejen že provádí kompletní rekonstrukce panelových bytů, ale hlavní důraz je kladen na kvalitu řemeslných prací. Spolupracuje se zákazníkem a dokáže zajistit rekonstrukce koupelen včetně návrhů dispozice a projektu. Stavební firma realizuje panelákové koupelny, koupelny v cihlové zástavbě, ale také v rodinných domech. Výhoda rekonstrukce koupelny na klíč je jasná – prvním krokem je návrh Vaší nové koupelny, který řeší: návrh dispozice, konstrukční řešení, povrchovou úpravu koupelny a nakonec návrh vybavení Vaší koupelny. Tyto body projednáte se stavební firmou, vyberete společně nejvhodnější řešení, a o víc se nestaráte. Výsledkem je krásná, nová koupelna.

Postup při rekonstrukci koupelny

Stavební firma, která bude provádět kompletní** rekonstrukci koupelny na klíč**, bude postupovat následovně: nejprve dojde k vybourání stávajícího bytového jádra včetně sanitárního vybavení. Následovat bude vyzdění nového bytového jádra a vyzdění zárubní. Pak přijdou na řadu další řemeslnické profese: instalatéři vybudují nové rozvody vody a odpady. Pak přijdou na řadu elektrikáři, kteří provedou nové elektrorozvody a zajistí jejich revizi. Následně bude provedeny podhledy stropu včetně osvětlení, obklady a položení dlažby do koupelny a WC. Na závěr bude provedena závěrečná montáž sanitárního vybavení koupelny a WC podle domluvených dispozic.

Realizace půdní vestavby

V případě** realizace půdních vestaveb** je s oblibou využíván sádrokarton, protože je to lehký stavební materiál, který nezatěžuje nosnou konstrukci domu. Z nevyužitých půdních prostor Vám může stavební firma zřídit krásný byt, ateliér nebo lukrativní kancelářské prostory. Stavební firma nejprve zajistí odborně zpracovaný projekt na realizaci rekonstrukce půdy.

Hlavní požadavek pro správné realizovanou půdní vestavbu je správná konstrukce střechy a jejího odvětrání. Chybné odvětrání totiž může zapříčinit chybnou funkci tepelné izolace a následné poškození podhledů. Je třeba také nalézt vhodná místa pro napojení stoupaček a rozvodů vody, napojení elektroinstalace a samozřejmě posoudit stav budovy a vliv vestavby na její provoz. ** **

Půdní prostory nabízí velice zajímavé, atypické prostory, a proto nabízejí široké možnosti pro jejich zpracování. Obraťte se na zkušenou stavební firmu, která půdní vestavby realizuje, a nechte se překvapit, jak zajímavé řešení Vám může nabídnout. Možností v oblasti designu se nabízí celá řada: můžete například ponechat viditelné nosné konstrukce krovu, a vznikne tak velice zajímavá kombinace barev a materiálů. Dříve nevyužívaná půda se rázem stane místem vysokého standardu bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16348 (novesluzby.cz#23081)


Přidat komentář