Realizace dřevostaveb a střech - Plzeň

Bylo by sice romantické se večer, když uleháte, kochat noční oblohou posetou hvězdami, jenže jistě ne v případě, že byste takto lehávali každý den. Nocování pod širákem má svoje kouzlo o dovolené, ne v běžném životě.

Bez střechy by do domu nejen profukovalo a pršelo. Byli bychom všem na očích a minimálně by nás ostatní považovali za podivíny, či ty, kteří si naplánovali stavět, ale neukočírovali již financování. K slůvku** střechy** je však třeba ještě přidat kvalitní. Jen s kvalitní střechou, kvalitně provedenou, můžete očekávat, že Vás nepřekvapí uvnitř domu nepřízeň počasí. Jen s kvalitní střechou nebudete muset řešit protékání, nedostatečné těsnění aj. Montáž střechy, to není jen postavení nějakého toho krovu a přibití střešní krytiny. Střecha, stejně jako celá stavba domu, vyžaduje značné teoretické znalosti a praktické zkušenosti. Oboje můžete očekávat u** profesionální firmy**.

Realizace dřevostaveb a střech – Plzeň

V** Plzni** Vám na jednu takovou profesionální firmu můžeme dát tip. Jedná se o firmu Střechy Louda – Jaroslav Louda, kterou najdete na adrese Šafaříkova 562, 333 01 Stod. S námi doporučenou firmou se Vám dostane vskutku elegantního řešení pro Vaši střechu. Že jsou před Vámi zkušení řemeslníci, dokládá skutečnost, že se zabývají pokrývačskou, klempířskou a tesařskou činností již více než 14 let. Můžete se dohodnout na realizaci dřevostavby, montáži krytin, ale také na montáži střešních oken či nad krokevními zateplovacími systémy, více informací, viz http://www.strechylouda.cz/

** **logo

Firmu můžete s Vaší poptávkou či dotazy kontaktovat:

na e-mailu: pokryvacstvi.louda@email.cz

nebo na tel.: +420 775 983 310

Výstavba dřevostaveb na Plzeňsku

Dřevostavba není jen vskutku efektivní stavbou, která zaujme svým vzhledem a volbou materiálu, již na první pohled. Dřevostavba se může oproti klasickým dřevostavbastavbám, rodinným domkům aj., pochlubit značnou energetickou úsporou. Navíc, pokud Vám není lhostejné Vaše zdraví, respektive v čem žijete, či se dokonce ve Vaší rodině nachází alergik, pak Vám dřevostavba poskytne to správné klima, tolik potřebné pro zachování zdraví. Dřevostavba Vám také může nabídnout modernost a útulnost v jednom. Rozhodně není na místě si plést možnosti dřevostavby s jakýmsi rádoby srubem, který je zbitý z několika trámů a prkýnek.

Dřevostavba plně nahradí běžný rodinný domek

Stěžejním materiálem je sice dřevo, zato však kvalitní. Hlavně se však jedná o do detailu promyšlenou stavbu, které nechybí nic, co byste pro Vaše spokojené žití potřebovali a chtěli mít. Rozhodnete-li se pro dřevostavbu, pak se budete moci pyšnit ne jen tak ledajakým domkem, ale domovem jedinečného architektonického díla. Bydlení v dřevostavbě, je jako těšit se z dovolené po celý rok, den za dnem. Jak by se Vám tedy líbilo, kdybyste se z práce „přesunuli“ rovnou na „dovolenkové místo“. Dřevostavba ve Vás bude asociovat tento dojem. A dobrá nálada, spokojené žití a dobré zdraví, nejsou pro Vás důležité?

Zdravé bydlení v dřevostavbě

Víte, v čem v současné době bydlíte? Můžete si být jisti, že veškerý materiál, který byl použit na výstavbu současného bytu, domu, je z ekologicky čistého, nezávadného a recyklovatelného materiálu? U dřevostavby můžete očekávat veškeré zmíněné parametry. V případě dřevostavby nebudete tzv. kupovat zajíce v pytli. Zdravotní nezávadnost stavebního materiálu si můžete nechat doložit patřičnými certifikáty. Zdraví skutečně máme jen jedno. Měli bychom o něj pečovat a hýčkat si ho. Nejsme-li zdraví a fit po těle, duši, tak se jen těžko můžeme věnovat práci, a tudíž očekávat finanční přínos do rodinného rozpočtu.

Realizace dřevostaveb – rychlá výstavba Plzeň

pergolaMožná jste si všimli, jak na jaře a v létě rostou nové rodinné domky jako houby po dešti. Je to dáno především příznivému počasí, kdy je možné se stavbě věnovat i více měsíců. Oproti výstavbě klasického rodinného domku, realizace dřevostavby, respektive její montáž zabere o poznání kratší dobu. V řadě případů je možné hovořit o jednom měsíci. Samozřejmě záleží na typu a velikosti konkrétní stavby.

Realizace dřevostavby – ušetřete každoročně za energii

Není to jen o pocitech, že ceny za energii neklesají. Je to realita. A tím, že chladných podzimních a mrazivých zimních dnů spíše přibývá, je i velká pravděpodobnost, že výdaje za teplo budou spíše stoupat, než klesat. Díky dřevostavbě si však nebudete muset dělat nijak těžkou hlavu stran vysokých cen za energii, stran nekonečných dnů, kdy je zapotřebí si zatopit, či alespoň přitopit. Zvolíte-li, jako Váš nový domov dřevostavbu, budete moci každoročně ušetřit až 50% energie. Sami jistě uznáte, že se nebude jednat o zanedbatelnou částku. A pokud byste si uspořené finance dávali každým rokem stranou, budete moci investovat do modernizace bydlení, vybavení, nebo také jet na vysněnou dovolenou aj.

Možné nastěhování ihned po realizaci dřevostavby

Jak by se Vám líbilo se nastěhovat prakticky ihned po finálním dokončení realizace dřevostavby? V případě dřevostavby nemusíte nijak dlouze vyčkávat, až stavba vyschne. Při realizaci dřevostavby totiž není nutné používat mokrého procesu. A tak, po kolaudaci, jak Vám firma předá hotové dílo, můžete ihned začít podnikat kroky k přestěhování.

Realizace střech Plzeňsko

Ani dřevostavba se neobejde bez svého "vrcholu", tj. střechy. Při realizaci střechy je nutné uplatnit znalosti z oboru tesařského, pokrývačského i klempířského. realizace střechy - PlzeňskoS Vámi vybranou firmou můžete prodiskutovat možnosti Vaší nové střechy, co do typu, tvaru, ale také volby krytin. V současné době je možné se si skutečně vybírat, co do střešních krytin. Čím větší výběr, tím však také více starostí, abyste si zvolili tu nejvhodnější. Tápat mezi střešními krytinami však nijak nemusíte. Obrátíte-li se totiž na zkušené a znalé odborníky, jistě Vám rádi s výběrem pomohou, doporučí, co by oni sami viděli za nejlepší možné řešení aj.

Realizace střech – ne vždy se hodí kutilství

Jistě od střechy budete chtít, abyste ji měli nejen „nad hlavou“, ale aby Vám také vydržela a plnila svoji funkci, co nejdéle je to možné. Volba té správné krytiny je jen jedním z parametrů, které Vám toto splní. Dalším parametrem je kvalitně odvedená práce. Tu můžete očekávat od profesionálů. Do realizace střechy se sice můžete pustit sami. Zvažte však, zda disponujete patřičnými znalostmi a zkušenostmi, a zda Vám stojí za to, abyste po případném neúspěchu investovali další finance do opravy, či dokonce strhnutí a nového položení. Se zkušenou, solidní a spolehlivou firmou ušetříte po všech stránkách, a nejedná se jen o finance.

Montáž střešních oken Plzeň

Střechu můžete mít „plnou“, nebo také doplněnou o praktická střešní okna. Střešní okna uvítáte především, pokud zamýšlíte půdní prostor zabydlet. Střešní okna jsou však výhodná i pro případ, že budete na půdě „jen“ sušit prádlo. I když si přejeme mít doma pěkně teploučko, větrání je také velmi důležité, respektive správné větrání. I v případě střešních oken, jejich výběru, se můžete vedle samotné montáže, poradit s odborníky. Díky střešnímu oknu můžete do prostoru pustit čerstvý vzduch i sluneční paprsky. A hned se Vám bude lépe bydlet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16535 (novesluzby.cz#24129)


Přidat komentář