Pokládka obkladů a dlažeb - Karlovy Vary

Na jaké parametry se soustředíte, když si vybíráte firmu poskytující služby? Jsou pro Vás stěžejní existující, do puntíku propracované webové stránky, nebo spíše kvalita odvedené práce a spokojenost klientů?

Ne vždy totiž platí úměra, kdo má webové stránky, tak také poskytuje služby a produkty na vysoké úrovni. Oproti tomu v řadě „nenápadných“ firem můžete objevit doslova poklad.

Stavby na klíč Karlovy Vary

Rozhodli jste se pro vlastní dům, ale nevíte si rady na koho se obrátit? Existuje řešení, kdy si budoucí majitel najme různé živnostníky, kde každý dělá jiné řemeslo, které je potřeba při stavbě domu. Toto řešení není úplně nejvhodnější, jelikož se může některý z najatých živnostníků například z nějakého důvodu zpozdit s pracemi a zbytečně se tak prodlouží termín dokončení stavby, jelikož další řemeslník nemůže nastoupit v domluveném termínu. Jednoznačně proto doporučujeme najmout si profesionální firmu, která veškeré řemesla provádí. U stavby domu na klíč, kde veškeré starosti přenecháte najaté firmě pak tak pouze kontrolujete průběh prací.

Rekonstrukční práce – Karlovy Vary

Zasloužil by si Váš domov „zcela nový kabát“? V rámci rekonstrukčních prací, které nabízí stavební firmy a řemeslníci, je možné si objednat celkovou rekonstrukci bytu, nebo rekonstrukci kuchyně, koupelny, či bytového jádra. Díky novým technologiím a materiálům se nemusíme spokojit se stávajícím stavem, se kterým nejsme spokojeni.

Rekonstrukční práce – koupelna, toaleta, kuchyně Karlovy Vary

Proč se koupat, sprchovat v koupelně, kterou hyzdí umakartové jádro se známkami vznikající plísně? Doslova za pár dnů od podpisu smlouvy o dílo, se můžete těšit na proměněnou koupelnu, ale také toaletu a kuchyni. Řada firem se nespecializuje jen na vykonání samotné práce. Můžete také očekávat vypracování návrhu, cenové kalkulace zdarma, pomoc se zařízením stavebního povolení aj.

Rozloučení se s umakartovým jádrem Karlovy Vary

Patříte k nemalému počtu osob, které bydlí v některém z panelových domů? A jak je to v případě Vašeho bytového jádra? Je původní, tj. umakartové, nebo již zděné, či zrekonstruované?

Důležitost rekonstrukce bytového jádra Karlovy Vary

Rekonstrukce bytového jádra rozhodně nemůže být vnímáno jako rozhazování peněz. Pomineme-li totiž ne zrovna estetickou stránku umakartu, pak je zde stránka zdravotní. S umakartem, respektive nedoléhajícími umakartovými deskami je spojena vlhkost, která se pak promítne v podobě plísně. A plíseň neznamená jen černé tečky. Ony tečky, až mapy mají neblahý vliv na zdraví veškerých členů rodiny.

Možnosti kompletní rekonstrukce bytového jádra Karlovy Vary

Rozhodnete-li se pro kompletní rekonstrukci bytového jádra, při které dojde k demolici umakartového jádra a následném zbudování jádra nového, můžete se těšit i z dalších výhod. U řady panelových bytů je totiž možné si pohrát i s rozměrovým a dispozičním řešením koupelny, toalety a kuchyně. Je však třeba brát v potaz nejen stávající řešení, ale i rozvody vody, plynu, elektriky. To, zda zrovna ve Vašem případě je možné prostor koupelny zvětšit, Vám sdělí firma, pro kterou se rozhodnete v rámci rekonstrukčních prací.

Možnosti částečné rekonstrukce bytového jádra Karlovy Vary

Vzpomenout bychom také měli částečnou rekonstrukci bytového jádra. Ta Vás sice bude stát o poznání méně financí. Na druhou stranu však nemůžete počítat s tak výraznými změnami, jako v případě kompletní rekonstrukce. Při částečné rekonstrukci totiž zůstane zachováno původní umakartové jádro. „Pouze“ bude obloženo například obkladačkami. Již tímto krokem dojde k nemalému posunu. Tržní hodnota takové bytu však nebude o moc vyšší, než kdybyste nechali jen umakart.

Kompletní rekonstrukce – krok za krokem Karlovy Vary

Zvažujete, že byste dali přednost kompletní rekonstrukci před rekonstrukcí částečnou? Rádi byste však nejprve věděli, do čeho vlastně půjdete? Předpokládejme, že již máte odsouhlasený návrh nového bytového jádra, včetně cenové kalkulace. Máte vyřízené stavební povolení a dohodnutý termín realizace. Co pak bude následovat?

Dílčí činnosti v rámci kompletní rekonstrukce Karlovy Vary

Již jsme naznačili, že při kompletní rekonstrukci dojde na zbourání stávajícího umakartového jádra. Po demolici se firma postará o odvoz a likvidaci vzniklé sutě. Poté bude následovat výstavba nových příček. Na řadu přijde i montáž nových rozvodů elektriky. Další z dílčích prací je pokládka obkladů stěn koupelny, toalety. Budete-li mít zájem o oblíbený podhled ze sádrokartonových desek se zabudovaným osvětlením, i na tom se můžete s firmou domluvit. Zapomenout také nemůžeme na instalaci zařizovacích předmětů (vana, sprchový kout, umyvadlo, toaleta, vodovodní baterie aj.). Následovat bude obložení vany, či sprchového koutu a pokládka dlažby.

Zůstaneme-li ještě chvíli u rekonstrukce bytového jádra, pak již z výše uvedených řádků vyplynula dílčí práce sestávající z pokládky obkladů a dlažby. Ovšem služeb firmy, která se specializuje na pokládku keramických obkladů, dlažby, můžete využít i v rámci jiné poptávky. Pro dlažbu se můžete rozhodnout jako podlahovou krytinu v předsíni, vstupní hale, kuchyni.

Zateplení fasády rodinného domu - Karlovy Vary

Bydlíte v rodinném domě již nějaký ten pátek? Nechali jste si postavit v době, kdy se ještě nenabízely nízkoenergetické domy? V čem jsou nízkoenergetické domy tak jiné, oproti klasickým rodinným domům? Především se jedná o otázku efektivního zateplení, díky kterému se majitelé nízkoenergetických domů mohou těšit z příjemného tepelného komfortu, aniž by se to nějak zásadně promítlo do jejich peněženky. Ovšem i Vy se můžete těšit z výrazně nižších nákladů na vytápění, pokud se rozhodnete pro zateplení fasády.

Zateplení fasády domu z rukou profesionálů Karlovy Vary

I v případě zateplení fasády domu, stejně jako u rekonstrukčních prací, či pokládce obkladů, dlažby, je více než vhodné se obrátit na specialisty. Ty Vám nejen navrhnou řešení na míru, poskytnou odborné poradenství, ale také odvedou práci ve vysoké kvalitě. Vedle kvality odvedené práce, je zde i otázka kvality materiálu. V tomto případě je pak důležité si vybrat skutečně profesionální firmu, která nepracuje s podřadným, nekvalitním materiálem.

Důvody vedoucí k zateplení fasády rodinného domu Karlovy Vary

Rozhodnete-li se pro zateplení fasády domu, pak můžete v následující topné sezóně očekávat, že bude Vaše tepelná ztráta až o polovinu nižší. Je však důležité, aby bylo zateplení provedeno kvalitně s kvalitními materiály. Není to však jen úspora na vytápění v topné sezóně, i když je to důvod stěžejní. Ruší Vás občasný hluk z venku? Ruší Vás úporný štěkot psů? Pak se díky zateplení významně sníží hlučnost z vnějšku. Pokud tedy bydlíte v lokalitě, kde je rodinných domků, ale i panelových domů, jako hub po dešti, pak určitě není důvodu váhat nad zateplením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16443 (novesluzby.cz#23595)


Přidat komentář