Online prodej vestavných spotřebičů

Nákup vestavných spotřebičů má oproti volně stojícím nespornou výhodou: nebudete mít v domácnosti nevyužitá volná místa, do kterých se Vám prakticky nic nevejde, jen se bude usazovat prach a nečistoty.

Výhody nákupu vestavných spotřebičů online

 • Nákup z pohodlí domova
 • Úspora času při nakupování – odpadá Vám doba potřebná pro oblékání, cestování aj.
 • Úspora peněz při nakupování – nemusíte nikam jezdit a objíždět autem nebo městskou hromadnou dopravou jednotlivé prodejny
 • Výběr vestavných spotřebičů z jedné prodejny, nemusíte volit nákup jednotlivých spotřebičů z různých prodejen
 • Zboží Vám přivezou až domů
 • Možnost zapojení spotřebiče, a to i zdarma
 • Možnost online poradny při výběru a nákupu spotřebičů
 • Maximální množství času na rozmyšlenou, při výběru jednotlivého spotřebiče
 • Cena je kolikráte nižší, než v kamenné prodejně

Důvod, proč volit vestavné spotřebiče místo volně stojících

 • Významné ušetření místa v domácnosti
 • Potlačení šíření hluku
 • Výrazně větší bezpečí oproti volně stojícím spotřebičům, co se týče malých, všetečných a zkoumavých dětí
 • Celistvější vzhled linky
 • Lepší desénový vzhled
 • Energeticky málo náročné

Druhy vestavných spotřebičů

 • Vestavné lednice
 • Vestavné mrazáky
 • Vestavné varné desky – sklokeramické; indukční; plynové
 • Vestavné digestoře – podvěsné; komínové; ostrůvkové
 • Vestavné trouby
 • Vestavné mikrovlnné trouby
 • Vestavné myčky na nádobí
 • Vestavné pračky
 • Vestavné sušičky
 • Vestavné pračky se sušičkou
 • Vestavné kávovary
 • Vestavné lisy odpadků
 • Vestavné fritézy
 • Vestavné spotřebičové sety

Vybíráme jednotlivé vestavné spotřebiče

Vestavné lednice

Při výběru lednice se zaměřte na parametry, jako jsou: počet členů v domácnosti, energetická třída chlazení, velikost chladničky, účel využití chladničky.

Možnost lednic – monoklimatická lednice; lednice s výparníkem; americká kombinovaná lednice; kombinovaná lednice s mrazákem; dvoudveřová lednice. Monoklimatická lednice představuje chladničku bez speciálního oddělení pro uchování zmrazených potravin. Lednice s výparníkem se v podstatě již v dnešní době nepoužívá. Americká kombinovaná lednice je přímo stvořená pro vícečetnou rodinu, navíc disponuje dávkovačem chlazené vody. Kombinovaná lednice s mrazákem je nejčastěji volitelným typem lednice, kdy mrazák se nachází ve spodní části a samotná lednice v části horní. Dvoudvéřová lednice představuje chladničku, která je dělena na část pro mrazák a lednici, a kdy tyto dvě části mají své vlastní dveře.

Vestavné varné desky

Možnosti varných desek – plynovarná varná deska; sklokeramická varná deska; indukční varná deska; elektrická deska s litinovými plotýnkami. Plynová varná deska představuje nízké pořizovací náklady, finančně méně náročný provoz, okamžitou regulaci ohřevu, de facto nulovou tepelnou setrvačnost při regulaci plamena. Sklokeramická varná deska představuje velmi rychlý přenos tepla; elektronické řízení; energetickou efektnost; odpadají ztráty vzniklé nerovností plochy; odolnost proti teplotním šokům. Indukční varná deska představuje nízkou spotřebu energie; odbourání ztrát při přechodu tepla; vysokou účinnost ohřevu; okamžitou regulaci ohřevu; vysokou míru bezpečnosti; elektronické řízení. Elektrická deska s litinovými plotýnkami představuje robustní odolnou konstrukci; nízkou pořizovací cenu.

Vestavné digestoře

Při výběru vhodné digestoře se zaměřte na parametry, jako jsou: úhel zlomu stropu; hloubka varné desky; výška pracovní desky; vzdálenost od středu varné desky ke stěně; výšku horní hrany pracovní plochy ke stropu. Digestoř může disponovat buď přímým odtahem nebo cirkulací, nebo také jsou na trhu digestoře s externí jednotkou, kdy je ventilátor umístěný zvlášť.

Tvary digestoří – plochá; trychtýřovitá; oblouková; digestoř tvaru V; kruhová; klenutá; cylindrická.

Vestavné mikrovlnné trouby

Dle počtu funkcí ohřevu můžete volit mezi mikrovlnnou troubou bifunkční, mikrovlnnou troubou monofunkční, mikrovlnnou troubou multifunkční a také mikrovlnnou troubu kombinovanou s klasickou troubou.

Na co je dobré se zaměřit při výběru mikrovlnné trouby? Kupříkladu na její výkon; také ovládání mikrovlnné trouby, způsob otevírání dvířek; velikost a objem mikrovlnné trouby; materiál a funkce mikrovlnné trouby.

Které nádobí je možné používat v mikrovlnných troubách? Varné sklo; keramické nádobí; silikonové nádobí; porcelánové nádobí bez kovového zdobení; termoplastové misky s poklopem.

Vestavné myčky na nádobí

Na co se zaměřit při výběru myčky na nádobí? Rozměry myčky; počet sad nádobí, jenž je možné na jeden cyklus umýt; druhy programů u myčky; energetickou třídu myčky. Co se týče šíře myček na nádobí, vyrábí se se šířkou 45  cm; 55 cm a 60 cm. Jakými mycími programy mohou myčky nádobí disponovat? Například Bio programem; rychlým programem; senzorovým programem; běžným programem, ale také nezbytným oplachem a sušením nádobí.

Které nádobí je vhodné používat do myček? Nádobí z varného skla; skleněné nádobí; porcelánové nádobí; nádobí z nerezové oceli; smaltované nádobí; nádobí z plastů, jenž je odolné vůči vysokým teplotám.

Pro vkládání nádobí do myčky platí jednoduchá zásada, nejprve je zbavte veškerých přebytečných zbytků jídla, protože, kdybyste nádobí vkládali do myčky s nedojedenými kousky (ne malými drobečky), tak byste mohli dříve nebo později ucpat filtr myčky. Navíc byste také brzo nebyli spokojeni s kvalitou umytého nádobí.

Vestavné pračky na prádlo

Ptáte se, na co se zaměřit při výběru pračky? Vybírejte především dle objemu prádla, které můžete dát do pračky, dále dle rozměru pračky; materiálu vany pračky; energetické třídy pračky; otáček při odstřeďování; hlučnosti pračky při samotném praní i ždímání. Co se týče materiálu vany pračky, můžete volit pračku s vanou smaltovanou; nerezovou a plastovou.

Které programy u pračky můžete využít? Vyvařování prádla; praní vlněného oblečení; praní jemného prádla; praní z umělých tkanin; ruční praní; praní sportovních bund; praní outdoorového a sportovního oblečení; praní džínového oblečení; máchání navíc.

Jaký prací prášek volit do moderních praček, aby Vám vydržela pračka co nejdéle, bez nutnosti opravy? S pracím gelem máte jistotu, že Vám nezůstane v ohybech a rozích prádla zbytek pracího prostředku. Dáte-li do pračky více pracího prostředku, než je nutné, věřte, že prádlo nebude více vypráno, více čistší, docílíte spíše toho, že bude prádlo mácháno s větším objemem vody, což se projeví na stavu Vaší peněženky.

Vestavné sušičky na prádlo

Mezi jakými sušičky prádla můžete volit? Na výběr máte hned dva typy, a to ventilační sušičkou a kondenzační sušičkou. Výhody ventilační sušičky spočívají v nižších pořizovacích nákladech, navíc jsou energeticky úspornější. V současné době jsou však ventilační sušičky jen volně stojící, ne tedy vestavné, protože vyžadují odvádět horký vzduch z místnosti. V čem spočívají výhody kondenzační sušičky? Můžete ji umístit prakticky kamkoli. Některé modely také odvádí vodu přímo hadicí do odpadního potrubí.

Na co je dobré se zaměřit při výběru sušičky? Hloubku sušičky; volbu otáček na odstředění; materiál vany sušičky; funkce sušičky; počet programů; možnosti sušících programů; množství usušení prádla na jeden sušící cyklus; způsob plnění prádla do sušičky (vrchní; čelní), a samozřejmě také energetickou třídu sušičky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16326 (novesluzby.cz#22244)


Přidat komentář