Online prodej tepelné techniky

Tepelná technika je velmi výhodná s ohledem na kvalitu a úspory energií. Díky této technice můžete také ušetřit své finance na zdroji tepla a ohřevu vody. Je to skvělé řešení pro každou domácnost.

Online obchody vám dávají jedinečnou možnost k tomu, abyste si mohli vybírat mezi různými druhy tepelné techniky, přečetli si jejich parametry a mohli si tak vybírat i mezi různými značkami. Pomocí online obchodů si můžete veškerý sortiment zboží prohlédnout porovnat nejen ceny, ale i kvalitu. Tento obchod, vám nabízí tepelnou techniku i mnoho dalších možností. Ale také máte velikou možnost a šanci se na vše pozeptat, pomocí telefonické nebo chatové dostupnosti, které online obchod nabízí. Pojďme si blíže přiblížit tento typ obchodu s tepelnou technikou, ale také veškeré potřebné věci s tím spojené.

Co je tepelná technika

Tepelná technika zajistí nejen dokonalé teplo ve Vaší domácnosti, ale také díky dokonalosti těchto výrobků, ušetří mnoho peněz. Je celá škála možností a variant, jak se nebát stálého zvyšování energie a tak zbytečně neplatit peníze navíc. Investice do této techniky se vyplácí, jelikož má skvělé výsledky co se šetření a komfortu týče. Tepelnou technikou se rozumí všechny produkty, které po celé Vaší domácnosti dodávají teplo a teplou vodu. Tepelná technika je:

 • Tepelná čerpadla
 • Solární energie
 • Kotle plynové i na tuhá paliva
 • Kondenzační plynové kotle
 • Tmavé sálavé zářiče
 • Bioplynová zařízení
 • Olejové kondenzační kotle
 • Fotovoltaické systémy
 • Zásobníkové ohřívače tepla
 • Větrací systémy

Tepelná čerpadla a jejich výhody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době velmi oblíbené. Dokážou dokonale ušetřit na energii až 70 % financí. Ale také Vám dodávají do celého domu dokonalé teplo a komfort. Nemusíte se tak stále starat o jejich obsluhu. Máte také sníženou spotřebu energie, nízké výdaje, žádné spaliny a ke všemu i speciální sazbu na elektrickou energii v celé domácnosti. Pokud se rozhodnete pro tepelná čerpadla, můžete získat dotaci zelená úsporám, která je velmi výhodná. Možnosti a příklady s tím spojené:

Čerpadla vzduch -  voda: zdrojem je okolní vzduch.

Čerpadla země -  voda: energie je čerpána z hlubinných vrtů nebo konektorů.

Čerpadla voda – voda: je spodní voda, které musí být dostatečné množství.

Příklad: čerpadla země voda a značkového plynového kotle

Vzhledem k tomu, že návratnost je opravdu vysoká, co se týče tepelného čerpadla, je toto velmi výhodné řešení. Tepelné čerpadlo je sice cenově o mnoho vyšší nežli plynový kotel a to i o několik desítek tisíc, ale návratnost energie je v rozmezí 4 – 8 let. Díky tomuto čerpadlu nebudete závislí na cenách energií ani plynu. Protože zcela zdarma čerpáte teplo z přírody. Získáváte tak dvoutarifní sazby, jak na čerpadlo, tak na celý zdroj energie do celé domácnosti. Jednoduchý příklad:

Plynové vytápění a tepelné vytápění pomocí čerpadla pro čtyřčlennou rodinu s tepelnou ztrátou 6KW a podlahové vytápění.

Plynový značkový kotel vás s celkovým servisem bude stát přibližně: 170.000,- Kč. Ročně za vytápění plynovým kotlem zaplatíte orientačně = necelých 60.000,-Kč při tepelné ztrátě 6 KW.

Tepelné čerpadlo země voda: stojí přibližně necelých:  345.000,- Kč. Ročně za provoz tepelným čerpadlem zaplatíte orientačně = okolo 25.000,- Kč při tepelné ztrátě 6 KW

Takže průměrně ročně ušetříte 35.000,- Kč.

Návratnost výdajů za tepelné čerpadlo je přibližně 7 let. Je to skvělá investice, která se zcela vyplatí vzhledem k dnešnímu vysokému vzrůstu výdajů za elektřinu a plyn.

Sluneční kolektory ušetří peníze

Jsou velmi vhodná nejen jako kvalitní zdroj tepelné energie, ale také vám ušetří vaše finance. S kombinací s tepelným čerpadlem je to velice kvalitní řešení. Roční spotřeba pitné vody a vytápění, vás tak může přijít až o 35 % méně. Je to čistě ekologický systém vytápění, který se vyplatí. Můžete je využít nejen na ohřev pitné vody a vytápění, ale také jsou velmi vhodné na vytápění venkovních bazénů. Jejich cena je přijatelná pro každého z nás.

Bioplynová zařízení

Bioplyn se vyrábí z odpadních surovin, ale také regionálně dostupných surovin. Bioplynové vytápění zajišťuje čistotu ovzduší a dokonalé teplo, elektrickou energii, chlad i plyn. Je dostupný 24 hodin denně a můžete ho ukládat i regulovat. Má celé spektrum využití, jako například v autech na zemní plyn. Zařízení na bioplyn má samo o sobě vysokou ekonomickou návratnost.

Olejové kondenzační kotle

S těmito olejovými kotli dodáváte do svého domova nejen teplo, ale také velmi aktivně přispíváte k ochraně ovzduší. Jejich dokonalé řešení je stále více využíváno. Mnohem lepší pro úsporu energie je spojení se solárními panely.  Má dokonalý komfort.

Možnosti tepelné techniky

Tepelná technika je také závislá nejen na různých druzích kotlů, čerpadel a dalších produktů, ale také na možnosti celkových rozvodů po celém domě. Jsou to například:

 • Podlahové topení – výhodami mezi podlahovým vytápěním jsou zdravé a čisté prostředí, možnosti použití všech druhů energie, přirozený obsah vlhkosti vzduchu, možnosti využití pouze na místa vámi zvolené, výhodné pořizovací náklady a mnoho dalších výhod.
 • Stěnové vytápění – je na stejném principu jako podlahové topení. Má také tu výhodu, že vaše místnosti jsou mnohem rychleji vytopené.
 • Podlahové konvektory – eliminují proud studeného a teplého vzduchu u prosklených ploch.
 • Radiátory
 • Stropní chlazení

Online obchod s tepelnou technikou

Online obchod vám také velice rád zprostředkuje veškerý servis, dodávku a montáž tepelné techniky, na které dodává záruku. Ale také různé možnosti financování, které vám dokonale zkalkulují a vyhotoví. Je to skvělé řešení pro dokonalý přehled celkových možností a nabídek. Možnosti financování jsou možné buď leasingové, úvěrové, nebo prostřednictvím zelených úspor, které jsou jedny z nejlepších řešení.

Co to je zelená úsporám

Je to program, který je směřován hlavně na zateplení domu a náhrady starých kotlů. Pokud splníte podmínky pro tento dotační program, potom se tato dotace vztahuje i na tepelná čerpadla. Výše je vázána na typu tepelného čerpadla. Tato dotace zelená úsporám, je do prosince roku 2012. Jaké jsou možnosti této dotace po finanční stránce:

 • Tepelné čerpadla vzduch – voda = 50.000,- Kč.
 • Tepelná čerpadla voda – voda = 75.000,- Kč.
 • Tepelná čerpadla země – voda = 75.000,- Kč.

Pokud se rozhodnete pro kombinaci, můžete získat skvělý bonus. A to například:

Podlahová plocha cca: 200m2, kterou chcete zateplit a zároveň si nechat udělat instalaci tepelného čerpadla země – voda dotace činí = 335.000,- Kč.

Podmínky pro získání dotačního programu zelená úsporám:

 • Musíte prokazatelně topit uhlím, elektřinou a podobně.
 • Jestli Vám bude nainstalováno tepelné čerpadlo, váš původní zdroj tepla se musí zlikvidovat.
 • Čerpadlo i dodavatel musí být zapsán v rejstříku pro schválení výrobků a produktů.
 • Každá novostavba dokončena v roce 2010 má nárok na dotaci.

Samozřejmě, že vše se odvíjí na volbě daného výběru. Online obchody vám nabídnou v tomto směru celkový dokonalý servis. Máte tak jistotu vašeho výběru, protože si můžete svou vysněnou firmu také zhodnocovat. A to pomocí různých referencí, které si v online obchodech můžete také prohlédnout. Dále máte jedinečnou možnost si pomocí chatů, e-mailů nebo telefonního spojení popovídat a pozeptat se na spoustu otázek přímo s ředitelem firmy, který je vám kdykoliv k dispozici. A také s mechaniky nebo si vyhledat nejbližší regionální obchod s těmito produkty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16329 (novesluzby.cz#22273)


Přidat komentář