Ochrana budov proti ptactvu Praha

Jak účelně zabránit, aby ptactvo neničilo fasádu domu? Hlídkovat u domu, plašit je a odhánět není zrovna efektivní. Nechcete-li opakovaně řešit renovaci fasády, pak se obraťte na profesionály.

Specializované firmy, které poskytují služby v ochraně budov proti ptactvu, Vám zajistí účelnou ochranu, ať už například zasíťováním, nebo za pomoci ochranných hrotů. Holubi, vlaštovky, jiřičky a další ptactvo u Vás pak „nebude mít šanci“. U profesionálního zajištění ochrany budov se ani nemusíte obávat, že by došlo k případnému úrazu ptactva. Stačí se jen obrátit na zkušenou firmu, která Vám navrhne to nejvhodnější řešení.

Ochrana budov proti ptactvu - Praha

Že se soustřeďuje ptactvo jen na vesnicích, kde je více zeleně i klidu? Tak to je mýtus. Právě město je významným lákadlem například pro holuby, kteří zde mají větší možnost získání potravy. A v případě hlavního města? Tam můžeme předpokládat jejich opravdu vysoký počet.

Ochrana budov zasíťováním Praha

Hledáte dokonalou ochranu Vašeho balkónu, lodžie, ochozů, světlíků apod. před ptactvem? Pak se Vám nabízí řešení spočívající v zasíťování. Speciální síť se upevní kolem obvodu příslušného místa. Je důležité, aby síť kopírovala obvod, respektive k němu přiléhala. Jen tak bude zajištěna maximální účinnost ochrany. U některých firem také můžete poptávat, aby síť, respektive její barva korespondovala s podkladem budovy. Síť může být například bílá, černá, kamenná aj. Díky tomu nemusí být síť nijak rušivým prvkem. Kromě doléhavosti je také důležité zvolit takovou síť, jejíž Zasíťováníoka budou odpovídat danému ptactvu. Jinou síť budete potřebovat pro holuby, jinou zase pro drobné ptactvo. Vhodnou síť Vám vybere, doporučí zkušená firma.

Možnosti ochrany budov zasíťováním

Zasíťováním je však možné chránit nejen výše uvedené, ale také celou fasádu, sochy, průletová místa aj. Bude tedy záležet na Vašich požadavcích a potřebách. Jednotlivé varianty, včetně volby sítě s Vámi prodiskutuje firma, kterou si zvolíte pro zasíťování.

Ochrana budov v kombinaci sítě a hrotů Praha

Vedle zasíťování je možné také budovy chránit za pomoci hrotů, či v kombinaci sítě a hrotů. Hroty jsou povětšinou voleny pro parapety, lampy, nápisy apod. Cílem hrotového systému je zabránění znečišťování konkrétního místa. Co si však představit pod hrotovým systémem? Jedná se o tenké plastové pásky, na kterých jsou nerezové hroty tyčící směrem vzhůru. A jak již tak trochu název napovídá, hrot znemožní, aby ptactvo Hrotový systémusedlo na místo, kde je hrotový systém umístěný. Jak síť, tak hrotový systém svým vzhledem nijak zásadně nenaruší vzhled objektu, či předmětu. To, zda zvolit „jen“ ochrannou síť, či hrotový systém, nebo kombinaci, Vám poradí fundované osoby.

Realizace střech v Praze a okolí

Řešíte v současné době pokládku, kompletní realizaci střechy, ať už u rodinného domu, chaty, chalupy, či firemní budovy? Pokud zrovna nemáte znalosti a zkušenosti s realizací střechy, pak určitě přenechejte tuto práci profesionálům. Od nich můžete očekávat kvalitu, která se projeví v dlouhé životnosti střechy. Pokud byste se pustili do střechy sami, ať už za pomoci odborné knihy, či rad a tipů na internetu, mohl by se Vám „pokus o dílo“ značně prodražit, nehledě na čas, který byste danému věnovali.

Součást realizace střechy

Vedle samotné** realizace střechy** Vám také vybraná firma doporučí, případně i dodá vhodnou střešní krytinu. Tou může být tvrdá střešní krytina (pálené tašky, betonové tašky, vláknocementové tašky aj.), střešní krytina vhodná pro ploché střechy (fólie, asfaltové pásy aj.), plechová střešní krytina (pozinkovaný plech, měděný plech, trapézový plech), šindelová střešní krytina aj.

Pokrývačské práce Praha, pokrývači Praha

S renovací, opravou, výstavbou střechy velmi úzce souvisí pokrývačské práce. Bez nich byste se de facto neobešli, nehledě na to, zda je Vaše střecha plochá, šikmá, či jiného typu. Pečlivost a zkušenost u pokrývačské práce se odrazí v životnosti a odolnosti střechy vůči všem vnějším vlivům, ať už se jedná o déšť, kroupy, sníh, vítr aj. Krom toho je třeba u pokrývačské práce brát v potaz také vliv hluku, ale i případných otřesů, vnější provoz, vnitřní provoz. Na všechny tyto parametry pamatují zkušení pokrývači a pokrývačské firmy.

Rámec pokrývačských prací

Jaké veškeré služby můžete poptávat u firmy, kterou si objednáte na pokrývačské práce? Nabídka prací je širší a netýká se „pouze“ odborné pokládky veškerých typů střech. Pokrývačské práce také zahrnují výměnu střešní krytinu, rekonstrukci a opravu střechy, dodávku a montáž patřičných bezpečnostních prvků, ke kterým patří lávky, sněholamy aj, dodávku a montáž střešního okna atp.

Klempířské práce Praha, instalace hromosvodů, montáž plechových krytin

Také klempířské práce souvisí s realizací, či renovací střechy. Klempířské práce zahrnují například instalaci hromosvodů, montáž plechových krytin, oplechování střechy, montáž okapů (svodů, žlabů) aj. V rámci klempířských prací si můžete vybrat materiál. Klempíři pracují s mědí, hliníkem, titanzinkem a dalším materiálem. Pokud nebudete vědět, kterému materiálu dát přednost a ani se Vám nechce, či nemáte čas dlouze studovat výhody, přínosy a nevýhody konkrétních materiálů, pak si můžete nechat odborně poradit od Vámi vybrané firmy.

Výškové práce Praha

U střechy ještě zůstaneme. Práce na střeše spadají pod práce výškové. Jakákoli práce ve výškách je svým způsobem nebezpečná, a to z důvodu případného pádu, úrazu. Proč riskovat, že se zraníte? Profesionální firmy disponují nejen znalostmi a zkušenostmi, ale také patřičným vybavením, bez kterého se při výškových prací, neobejdou.

Práce výškové – střechy, fasády, komíny

Jaké další výškové práce, pomineme-li realizaci střechy, můžete poptávat? Budete-li potřebovat pomoci s fasádou, ať už novou, nebo v rámci opravy, pak víte, na jakou firmu se můžete obrátit. Také výstavba, oprava komínů spadá pod výškové práce. Aby komín dobře „táhl“ a Vy neměli v domě, chatě, chalupě saze, kouř, místo tepla a uvařeného pokrmu, je třeba také komín čas od času nechat zkontrolovat. Tím ovšem nemáme na mysli kontrolu spalinových cest, ale stavbu komína, jako takového.

Ochrana budovy, střecha, výškové práce

Vše souvisí se vším. A to platí i v případě střechy, která je spojená nejen s podkrovím a nižším patrem, ale také se zmíněným komínem, okapem, hromosvodem a ochranou vůči dotěrnému ptactvu. Vše budete moci efektivně vyřešit, obrátíte-li se na firmu, která má ve své nabídce celý komplex služeb.Žádné jednotlivé oslovování dílčích firem. S jednou firmou ušetříte čas i finance.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16516 (novesluzby.cz#24029)


Přidat komentář