Moderní samolepky a 3D tapety na zeď, dekorace na zeď - nákup online

Přemýšlíte, jak rychle a levně vyzdobit domácnost a pozměnit jednoduchým způsobem vzhled místností? Moderním a oblíbeným způsobem je použít samolepky na zeď. Jaké jsou druhy samolepek a kde je koupíte, se dozvíte v následujícím článku.

Jakým způsobem lze dekorovat bydlení?

Mnoho lidí přemýšlí o tom, jak vylepšit vzhled domácnosti pomocí různých dekorací. Obvyklým nápadem je vymalovat místnosti v jiných barvách, než jaké byly na stěnách dosud. Malování je větší akce, která si žádá investici do barev a malíře, manipulaci s nábytkem a ostatním zařízením v bytě a také neoblíbený úklid. Ti, kteří se do malování nechtějí pouštět, mají i jinou možnost. Například dekorovat stěny jiným způsobem – čistějším, jednodušším, rychlejším, avšak maximálně efektním. Použijte i vy samolepky na zeď.

Co je vlastně samolepka na zeď?

Samolepka na zeď je vyrobena jinou technologií, než klasická samolepka, kterou lze nalepit pouze na rovné, hladké povrchy. Samolepka na stěny je vyrobena ze speciálního druhu papíru, nebo plastové fólie. Z jedné strany je nanesen potisk, který tvoří výsledný design samolepky a na druhé straně je samozřejmě vrstva lepidla, díky které samolepka přilne na povrch zdi nebo skla, podle toho, k čemu je určena. Samolepky jsou k dostání v široké šále rozměrů, barev a tvarů. S oblibou se využívají pro účely reklamy, neboť reklamní samolepku lze umístit v podstatě kdekoli, rychle a jednoduše.

Takzvané samolepicí vinylové dekorace na zdi mají oproti klasickým samolepkám značnou výhodu, a to možnost opakované aplikace. Obyčejná samolepka se obvykle strhnutím znehodnotí, avšak vinylovou můžete po odstranění z jednoho místa znovu použít namístě jiném.

Vyberte si rozměr a vhodnou barvu dekorace

Jak ale na to? S tím vám pomůže vzorník barev, díky kterému můžete barvu přirovnat k barvám, které již máte v místnosti použity. Máte v obývacím pokoji doplňky například v červené barvě? Kobereček, polštářky či obaly na květináče? Dekorace na zdi bude určitě hezká ve stejné barvě.

Samolepky na zeď rozveselí dětský pokoj

Zejména nejmladší obyvatelé domácnosti nadšeně uvítají veselé a barevné samolepky na zeď. Vašim dětem můžete připravit nečekané překvapení, když se vrátí ze školy domů s vysvědčením, když chystáte oslavu jejich narozenin či jmenin a navíc jsou zvaní i jejich kamarádi. Zařídit dětský pokoj účelně, ale zároveň tak, aby se v něm dítě cítilo dobře, pohodlně a mělo dostatek místa na hraní, ale i úkoly, není jen tak. Nejdříve musíte podobu pokoje promyslet v závislosti na potřebách dítěte a také samozřejmě investovat do zařízení – nábytku, koberců a jiných doplňků.

Dětské samolepky na zeď

Veselé barevné samolepky na zeď s dětskými motivy pokoj skvěle rozzáří a dekoruje. Můžete zvolit motiv známých pohádkových postav, Medvídek Pú, Hello Kitty či stále velmi oblíbená Hannah Montana, udělají vašim dětem obrovskou radost. Z nové výzdoby svého soukromého koutku budou nadšené. Můžete vybírat i z obrázků zvířátek, motivů přírody nebo polepit strop drobnými samolepkami a vyrobit tak noční oblohu posetou hvězdami. Vaše děti se mohou cítit jako v pohádce každý den.

Samolepky do obývacího pokoje

Samolepky na zeď můžete použít v jakékoli místnosti a tím ozvláštnit a zmodernizovat vzhled pokoje, samozřejmě i toho obývacího. Vyberte místo, které byste rádi dekorovali. Oblíbený je prostor nad pohovkou či na stěně, která není příliš obestavěná nábytkem. Dekorace tak krásně vynikne. Můžete vybírat z abstraktních vzorů, ale i motivů postav, zvířat či květů. Dáte přednost elegantní a tajemné černé barvě, nebo zvolíte barevný dekor dle ostatních barev již použitých v místnosti? Vše záleží jen a jen na vašem vkusu.

Fototapety jsou opět v kurzu

Fototapety takzvaně frčely před lety, kdy snad nebyla domácnost, ve které by alespoň jednu zeď nezdobila fototapeta s motivem přírody či velkoměsta. Fototapetám ale v žádném případě neodzvonilo, naopak, v současné době jsou žádané snad ještě více, než dříve. Dodá vašemu interiéru originální vzhled, stačí se rozhodnout, kterou vybrat. Co je však opravdu současnou novinkou jsou fototapety s 3D efektem, které budou mít úspěch zejména u vašich dětí.

Jak se využívají bordury?

Rádi byste vytapetovali místnost dvěma druhy tapet a nevíte, jak vyřešit jejich přechod? Právě k tomu slouží bordury. Těmi jednoduše překryjete přechod a navíc docílíte hezkého a zajímavého dekoru místnosti. Bordurou můžete opticky měnit rozměry místnosti, můžete podtrhnout například délku či šířku místnosti. Různého efektu docílíte použitím tenkého nebo naopak širokého pruhu bordury. Papírové bordury nalepíte pomocí lepidla na tapety, vinylové bordury zase speciálním lepidlem určeným pro tyto materiály.

Decentní a klasické vzory se s oblibou používají do ložnic. Do dětských pokojů můžete vybrat borduru z nepřeberného množství veselých dětských motivů, s obrázky hraček, zvířátek atd.

Samolepky na sklo

Ve vašem bytě nemusíte omezit dekoraci pouze na stěny, ozdobit můžete také okna či skleněné výplně dveří. Nabídka samolepek na sklo je široká, vyberte si z dekorů určených do kuchyní, ložnic, obývacích a dětských pokojů. Obáváte se, že tyto samolepky nebudou dostatečně propouštět světlo? Nemějte starost, samolepky jsou poloprůhledné, určené přímo k lepení skel. Dokonce si můžete vybrat i speciální dekorace na střešní okna.

Samolepky na vypínače

Že jste dosud neslyšeli o samolepkách na vypínače? Prohlédněte si nabídku e-shopu a naberte inspiraci. Ozdobte si vypínače v celém bytě, bude to vypadat stylově a přátelé budou vyzvídat, kde je možné tyto samolepky koupit.

Originální dekorace na zdi jako dárek

Lámete si hlavu nad dárkem pro své blízké? Chtěli byste darovat něco originálního, co druhému udělá radost? Samolepkou na zeď uděláte radost zejména mladším domácnostem. Vždy se ale trefíte, pokud se bude jednat o dárek pro děti. Pokud si však nejste jistí vkusem obdarovávaného, není nic jednoduššího, než pořídit dárkový poukaz. Za ten si váš kamarád či sestra můžou pořídit dekoraci dle vlastního vkusu, přičemž se určitě bude konat nadšení z nečekaného dárku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16451 (novesluzby.cz#23635)


Přidat komentář