Květiny M+M - Praha 10 a okolí

Snažíte se být vášnivým pěstitelem květin? Obdivujete české hrnkové květiny? Nebo vám učarovala vůně řezaných květin? Pokud vás zajímají i květinové dekorace, pak si přečtěte náš dnešní článek a dozvíte se také o výhodách českých květin.

Pokud také vás dokáží očarovat okrasné květiny, a máte to štěstí, že vlastníte koutek zeleně, jistě máte ze svých výsledků radost. I ve městech můžeme nalézt mnohé zahrady, plné květin. A práci jejich zahradníků lze opravdu obdivovat. O své květiny se starají s láskou a péčí a to je samozřejmě na výsledku znát. Však jsou také pěstitelé květin opravdoví odborníci. Ale každý může být šťastným majitel záhonu nebo úspěšným zahradníkem. Proto někteří z nás vlastníme alespoň nějaký ten truhlík se zeminou nebo si pořizujeme hrnkové květiny. Je to totiž ideální volba pro ty z nás, kteří o zahradničení nevíme v podstatě nic. A pokud nemáme čas ani na tenhle způsob pěstování kytiček, bude lepší, když se obrátíme na květinářství, která má péči o květiny na starosti a zakoupíme si čerstvé řezané květiny. Květinářství totiž svému oboru rozumí a dokáže nám například poradit, jak udržet čerstvé květiny ve váze co nejdéle.

Květiny - Praha 10 a okolí

Pokud bydlíte v oblasti Praha 10 a okolí a hledáte spolehlivého dodavatele květin, zahradnických služeb, můžeme Vám doporučit zkušenou zahradnickou společnost Květiny M+M Praha. Její majitelka, paní Markéta Mihalíková, vám nabízí české hrnkové a řezané květiny, dekorace a vázání. A pokud nemáte čas do květinářství zajít osobně, společnost Květiny M+M Praha vám nabízí také rozvoz květin. Předností tohoto květinářství je kvalita květin při zajímavých cenách.

Paní** Markéta Mihalíková** se snaží nabízet co nejlepší služby, aby byla stálá spokojenost na obou stranách. Příkladem levných květin může být růže nebo gerbera za 15kč a hrnkové květiny do 50kč. Nabídka hrnkových a řezaných květin je zajímavá také tím, že veškeré květiny jsou původem pouze z České republiky. Dekorace a vázání jsou samozřejmostí, po dohodě je možné dodat také květiny pokojové.

Jak se dozvíte z webových stránek: http://www.nalok.cz/farmy/kvetiny-m-m, při větším odběru je možná také doprava. ** **

Kontakt: Markéta Mihalíková, Žitomírská 34, 101 00 Praha – Vršovice, e-mail: michal.kop3@seznam.cz, telefonní číslo: 773 508 740.

České hrnkové květiny

Také milujete a rádi nakupujete hrnkové květiny? A zajímali jste se někdy o to, z jaké země pochází? Možná by jste měli. Před nákupem hrnkových květin se o tuto informaci rozhodně zajímejte. Pokud si totiž zakoupíte český produkt, vězte, že především u hrnkových květin k tomu máte dobrý důvod – české hrnkové květiny jsou totiž často daleko kvalitnější, než ty zahraniční. I nám se takový přístup líbí. Česká firma by se měla snažit aktivně podporovat tuzemské dodavatele květin. Na rozdíl od konkurence rádi vidíme, pokud 100 % sortimentu hrnkových květin pochází z českých zahradnictví! A tento unikátní přístup se v nabídce květinářství dlouhodobě ukazuje jako správný. Podle zkušeností, které si mezi sebou předávají zákazníci, jsou české hrnkové květiny opravdu kvalitnější než ty zahraniční.

Výhody českého květinářství

Pokud pomineme prostý fakt, že bychom měli podporovat české produkty, musíme zmínit fakt, že spolupráce s českými zahradnictvími s sebou nese pro zákazníky květinářství mnoho dalších výhod.** Dodávka květin** a dalšího květinářského zboží probíhá velmi rychle a zákazník tak obdrží květny vždy čerstvé. Doprava totiž probíhá způsobem skleník – prodejní skleník nebo skleník – květinářství. To znamená, že nejen květiny, ale i hrnkové květiny putují ze zahradnictví přímo na prodejní pult květinářství a tím je zajištěna maximální možná kvalita. Ve srovnání s hrnkovými květinami, které jsou dováženy z dalekého Nizozemí či Dánska, se české květiny přepravují po mnohem kratší trase a tím se minimalizuje šok, který mohou květiny během převozu a manipulace zažívat. To se samozřejmě projevuje na kvalitě, kráse a životnosti květin.

Levné české hrnkové květiny

Je samozřejmé, že dovoz květin, například ze zmíněného Nizozemí či Dánska něco stojí a tato poměrně vysoká cena za dopravu se zákonitě musí projevit také v prodejní ceně. Díky tomu, že náklady na dopravu jsou u českých produktů nesrovnatelně nižší, české hrnkové květiny můžete zakoupit mnohem levněji. Nižší ceny způsobuje také fakt, že v tomto případě odpadá provize zahraničních obchodníků a proto je český produkt za podstatně nižší cenu mnohem výhodnější než u než u konkurence. Přesvědčte se i vy v českém květinářství, že české květiny v žádném případě nezaostávají v kvalitě za zahraničními produkty.

Darujte české hrníčkové květiny

Hrníčkové květiny udělají každé ženě udělat radost a tento produkt se může stát ideálním dárkem, který ji rozhodně nezklame. Květiny jsou obecně považovány za výraz úcty a náklonnosti k ženě. Pokud tedy chcete ocenit svou ženu, kolegyni nebo přítelkyni, obdarujte je květinami v hrnku. Darování květiny je také osobní gesto a pro ženu znamená nezapomenutelný výraz. Buďte k ženám pozorní a nezapomeňte také na** řezané vázané květiny.** Zkuste ženu obdarovat kyticí řezaných květin, dekorací, apod. Žena na vás bude myslet a každý den si při každém pohledu na krásnou a jedinečnou rostlinu na vás vzpomene. Vyjádřete svou náklonnost hrníčkovou květinou a žena na vás bude myslet ještě mnohem déle.

Péče o řezané květiny

Zakoupili jste kytici čerstvých řezaných květin? A víte, jak se o řezané květiny starat, aby vydrželi co nejdéle čerstvé? Většina květin vydrží pět dní i déle, v závislosti na druhu květiny a péče, kterou se jí dostává. Ať už se jedná o jednu květinu nebo celou kytici, vydrží Vám delší dobu v případě alespoň nepatrné péče. Vázu dobře vymyjte a naplňte ji studenou vodou a přidejte do vody výživu pro květiny, která je součástí dodávky květin. Čistým a ostrým nožem seřízněte konce stonků květin zhruba pod úhlem 45 stupňů a ihned vložte květiny do vázy, než stonky stačí oschnout. Stonky seřezávejte nejlépe každý druhý den, ovšem kromě tulipánů. Odstraňte listy, které by se dostaly pod vodu a květiny uchovávejte na chladnějším místě (18 - 23 stupňů Celsia), mimo přímé sluneční světlo a zdroje tepelného záření. Vodu ve váze vyměňujte nejlépe každý druhý den.

Květinové dekorace

Podobně jako obraz, váza nebo mísa, tak i květiny tvoří dekoraci bytu. Květinové dekorace mohou být kdekoli v interiéru, například vzorem na plátně, keramice nebo textilu, nebo v podobě voňavé rostliny. Krásná květinová dekorace, kterou zakoupíte v květinářství je  mnohokrát vděčnější, než třeba spousta vystavených drobností a zbytečností. Jediným pravidlem je přizpůsobit styl zařízení interiéru a nesnažit se sladit moderní pojetí s rustikální květinovou dekorací. Do obývacího prostoru si například můžete umístit velké kytice, které pro svoji intenzivní vůni nemohou být v ložnici. V největším pokoji totiž patřičně vyniknou a mohou omamovat nejen vůněmi, ale potěší vás také výrazné barvy a rozličné tvary květin.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16384 (novesluzby.cz#23270)


Přidat komentář