Květinové studio Bubeníčková s.r.o. - Praha 1

Chcete aby Váš domov voněl po čerstvých řezaných květinách? Obdivujete barvy květinových dekorací, které umí naaranžovat květinářství? Toužíte po dokonalé květinové výzdobě vaší oslavy? Pak je tento článek určen právě Vám.

Kdo z nás neobdivuje umělecky naaranžované kytice, které září krásnými barvami a byt či kancelář naplňují příjemnou, až okouzlující vůní. Jsou to právě květiny, které nás dokáží přenést do magického světa klidu a pohody. Ať už se rozhodnete pro řezané, hrnkové, sušené květiny nebo si chcete vyzdobit byt květinovou dekorací, budete se cítit vždy příjemně. Květiny nesmí chybět také na žádné oslavě, rautu či banketu a samozřejmě nevěstu si bez svatební kytice nelze ani představit. Květiny v jakékoliv podobě vám dodává květinářství.

Květinové studio - Praha 1

Pokud bydlíte poblíž středu Prahy a hledáte profesionální služby v oblasti květinářství, rozhodně by nemělo uniknout Vaší pozornosti Květinové studio Bubeníčková Praha 1. Jeho majitelka, paní Růžena Bubeníčková, provozuje kamenný obchod - Květinové studio již od roku 1993 a díky dlouholeté praxi a odbornému vzdělání v oboru Vám může nabídnout v oblasti květinářství odborné poradenství a květinové služby: vázání květin, aranžování květin, dekorace interiérů, svatební, slavnostní či pohřební kytice, sezónní dekorace, dárkové balení, kytice z umělých a sušených květin, pravidelné údržby a dodávky dekorací do interiérů, květinová výzdoba pro rauty či bankety apod.

Květinové studio Bubeníčková sleduje poslední trendy, módní barevné kombinace a díky zkušenostem se může úspěšně zúčastňovat mnoha soutěží v ČR nebo v zahraničí a vyhrávat poháry. Hledáte profesionální květinářství? Obraťte se na: KVĚTINOVÉ STUDIO BUBENÍČKOVÁ s.r.o., Hellichova 455/5, 118 00 Praha-Malá Strana, tel.: 257 320 455, GSM: 603 490 737, e-mail: bubenickova@kvetstudio.cz. Navštivte webové stránky: http://www.kvetstudio.cz/.

Květinové studio nebo květinářství

Květinové studio vás osloví příjemnou obsluhou, profesionálním přístupem a pokud se zeptáte na informace ohledně květin, bez zaváhání vám odpoví. Profesionální květinové studio totiž není pouhá prodejna a tento fakt poznáte na první pohled. Nebude vás obsluhovat unylá prodavačka, ale odborník, který se o svůj obor zajímá. Také Vám rozhodně nebude vnucovat to, co zrovna potřebuje prodat, ale bude se vyptávat na všechny vaše potřeby a účel květin. Profesionální květinové studio nabízí pouze čerstvé a kvalitní rostliny a nabízí široký výběr všemožných druhů květin a služeb.

Vázané kytice

Každý z nás má jistě rád barvy květin a při jejich nákupu si vybírá květiny, ke kterým inklinuje. Krásně barevná kytice dokáže okouzlit, ale je důležité to příliš nepřehánět s jejich kombinacemi. Pokud navštívíme květinářství a vybereme si jakoukoli kytici, již na první pohled vypadá krásně a hlavně přirozeně. Ale věřte, že správná skladba květin je umění. Pokud nevíte, jaké květiny se k sobě hodí, nechte si raději poradit od odborníků v květinářství, kde mají dlouholeté zkušenosti a přehled v trendech a módních barvách. Pokud žádáte vázanou kytici, je třeba květináři sdělit, k jakému účelu bude kytice sloužit. Květinové studio váže kytice podle různých kriterií a účelu, například podle toho, pro koho je kytice určena, podle příležitostí jako narozeniny, svátek, promoce, narození dítěte, vernisáž atd. a samozřejmě podle toho, zda je vázaná kytice určena pro muže nebo ženu. Pokud máte své oblíbené květiny, ale v květinářství vám je nechtějí svázat do jedné kytice, netrvejte na tom. Profesionální květinářství vám samozřejmě vyhoví, ale ví, které květiny se k sobě hodí a které ne, nechte si odborně poradit a budete nadmíru spokojeni.

Jaké jsou typy vazeb?

Pokud žádáte květinové vazby, květinářství vám je přizpůsobí podle přání a s ohledem na to, pro jakou příležitost jsou květiny určeny. Mezi nejžádanější vazby kytic patří základní typy vazeb, jako například dekorativní kytice. Jsou to plné kytice, které mohou být buď kulaté nebo plné s vyvázaným středem. Dekorativní kytice jsou vhodné ke slavnostní příležitostem jakou jsou narozeniny, svátky nebo životní výročí. Zkušené květinářství je může doplňovat stuhami, ratanem a dalšími trendovými doplňky. Dalším typem jsou formálně - lineární kytice. Jsou to grafické kytice, plné napětí, kontrastu barev a struktur. Tyto kytice nejsou určeny pro konzervativní jedince, ale jsou velice vhodné pro pány, pro extravagantní osobnosti apod. Formálně lineární kytice nabízí přirozenost a krásu přírody, podobně jako vegetativní kytice. Vazba vegetativní kytice umocňuje atmosféru jarní přírody a připomíná část rozkvetlého záhonu. Tuto kytici je vhodné vázat např. z cibulovin či tropických květin, letničky jsou vždy vázány ze živých květin. Uznejte sami – nabídne vám běžné květinářství takové služby a odborné znalosti jako květinové studio?

Květinové výzdoby a vazby pro rauty a bankety

Pokud se chystáte k jakékoliv oslavě, v interiéru samozřejmě nesmí chybět květiny. Realizace květinové výzdoby není pro laiky jednoduchá a výsledek nemusí být přesvědčivý. Pokud tedy toužíte po tom, aby byl interiér oživen těmi správnými květinami, obraťte se na zkušené květinářství, které nabízí návrhy, konzultace a realizace květinových výzdob. Květinové studio může květinové výzdoby realizovat ze živých, suchých, ale i umělých rostlin. Profesionální květinářství vám dokáže vytvořit opravdu impozantní květinovou výzdobu. Může se jednat o soukromou oslavu narozenin nebo květinové dekorace pro speciální příležitosti jako bankety či rauty. Květinové studio naaranžuje místnost plnou vkusných květin, které dokáží vystihnout patřičnou náladu. Květinářství pro vás navrhne a zrealizuje také výzdobu na ples, narozeniny, firemní oslavu, zkrátka květinovou výzdobu pro všechny příležitosti.

Smuteční vazby

Smuteční vazby jsou vázané kytice, které jsou určeny buď na položení a jsou vhodné, pokud chcete menší kytici. Pokud žádáte objemnou smuteční kytici, pak může květinářství květy vypíchat do oasisového držáku. Ten zajistí, že květiny budou mít dostatek vody po dlouhou dobu. Můžete žádat decentní smuteční kytice a smuteční vazby různého druhu, věnce a další smuteční kytice.

Svatební kytice

Květiny na svatbu si zaslouží speciální pozornost a její vůně vám bude dlouho přinášet vzpomínky na velký den. Svatební výzdoba a všechny ostatní květinové doplňky, by se měly odvíjet od nevěstiny kytice a být vždy laděny do jedné barvy, kterou si nevěsta zvolí, ale můžete si přát například červené růže ve středech stolů, girlandy plné květů, vlajících stuhy apod. Možností je nabízeno spousty a proto je v takovém případě nejlepší osobně navštívit zkušené květinové studio a nechat si odborně poradit. Kytice pro nevěstu může být kulatá, převislá, dlouhá, štíhlá nebo jako návlek na ruku. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na kytice pro maminky, babičky a svědkyně.

Adventní a dušičkové vazby

Velmi žádané jsou také adventní a dušičkové vazby. Květinářství jich obvykle nabízí celou řadu, ale můžete si přát nechat vyrobit i vazbu na přání. Obvykle se postupuje tak, že se stonky kytiček obtočí pevně drátkem a začne se vypichovat věneček od středu kruhu, jednu kytičku vedle druhé. Kytičky lze zkombinovat s tújí, cypřiškem, jalovcem apod. a nakonec je dozdobit suchými plody a květy či stuhou. Můžete si přát také věnce vypichované z chvojí jedle, tisu nebo stříbrného smrku. Na přízdobu se používá mahonie, buxus, túje, borovice, cypřišek, řebříček, statice, květy, šípky, ale třeba i umělé či živé květy. Klasické věnečky z chvojí tvoří slaměný kruh, různé druhy chvojí¨a na přízdobu se mohou používat šišky, kaštany, žaludy, bukvice, barevné listí, ale třeba i kukuřice, šípky nebo plody hlohu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16402 (novesluzby.cz#23351)


Přidat komentář