Hodinový manžel - Trutnov

Najmout si služby hodinového manžela není dnes žádnou novinkou. Jen možná stále panuje ostych nebo strach těchto služeb více využívat. Ale péče o rodinný dům se zahradou je přece jen náročná. Nechejte hodinového manžela pracovat za vás!

Hodinový manžel - Trutnov

Hledáte-li odborníka přes služby hodinového manžela a bydlíte v oblasti Trutnova, máme pro Vás tip na pana** Petra Ouředníčka. **

U pana Petra Ouředníčka** ** můžete poptávat služby týkající se:

 • **opravy a montáže v domácnosti*** ***
 • ** údržba zahrady**
 • ** stěhování nábytku, drobné opravy**
 • ** a další domácí práce**

Kontaktovat pana Petra Ouředníčka můžete na tel. čísle** +420 777 165 337** nebo

na e-mailu sikulka-hodinovymanzel@centrum.czči osobně na adrese: ** **

Tichá 523, Trutnov 54101

**hodinový manžel
**

Péče o dům nebo byt

Není výjimkou, že spousta mladých žen, maminek s dětmi nebo i starších paní žijí v domácnosti samy. Důvodů může být opravdu mnoho, buď jim zemřel partner či manžel, nebo jsou rozvedené, mladé ženy si užívají svobody a nebo je jejich manžel stále na cestách. Ale kdo se postará o celý dům nebo byt?

Prací v domácnosti a kolem domku je tolik, že je nemůžete samy zvládat. Potřebujete k nim také často pracovité mužské ruce, které budou rychlé a šikovné. A vy si mezi tím můžete třeba uvařit večeři pro vás a vaše děti nebo chvíli odpočinout u televizního programu.

Proto se dnes velmi často setkáte se službami na míru. Najmout si hodinového manžela již není žádný problém. Profese hodinového manžela se také vyskytuje pod různými synonymy, např. domácí servis, šikovné ručičky nebo např. šikovný muž.

péče o dům a byt

Petr Ouředníček

tel.: +420 777 165 337

e-mail: sikulka-hodinovymanzel@centrum.cz

Proč si najímat hodinového manžela?

Čeká vás oprava omítky, střechy, schodiště, potřebujete posekat trávník, opravit nebo umýt auto, vyčistit bazén nebo provést běžnou údržbu spotřebičů v domácnosti? Pokud si neporadíte sama, pak je zapotřebí volat řemeslníky.

Samozřejmě záleží na tom, jaké práce chcete po řemeslnících provést. Pokud se jedná o profesionální práce, na které požadujete záruku výrobce, je nutné volat odborníky a specializované firmy. Ale pokud chcete zajistit běžné provozní činnosti, pak je hodinový manžel tou pravou volbou. Je to totiž takový „Ferda mravenec“.

Jaké služby vám hodinový manžel poskytne?

Jedná se o zručné muže, kterým není cizí žádné řemeslo. Proto škála služeb, které nabízejí, je opravdu široká. Zajistí vám jednoduché práce počínaje mytím auta nebo oken ve vašem domě, úklidem nebo posekáním trávníku, ale můžete si jej také najmout na položení koberce, podlahových krytin, na instalatérské práce nebo třeba na montáž vašeho nového nábytku do ložnice nebo obýváku.

Stručný přehled prací nabízených hodinovým manželem:

 • opravy a montáže vodovodních součástek (baterií, oprava umyvadla či vany v koupelně, instalace nového sanitárního zařízení, oprava nebo výměna WC)
 • montáž a rozmístění nově pořízeného nábytku, stěhování, přemisťování a organizace vybavení bytu či rodinného domku, organizace kabelů v domácnosti
 • položení podlahových krytin (lina, koberce, plovoucí podlahy nebo kachliček), čištění koberců, podlah
 • mytí oken, podlah, provedení běžného úklidu v domácnosti, oprava drobných věcí, např. výměna žárovek, utažení zásuvek, montáž svítidel, slepování rozklížených věcí

mytí oken

Petr Ouředníček

tel.: +420 777 165 337

e-mail: sikulka-hodinovymanzel@centrum.cz

 • montáže zařízení do zdí, např. TV držáku na LCD TV nebo plazmu, zavěšení obrazů, uchycení vysokých skříní do zdí, vrtání otvorů skrz zeď na protažení kabelů
 • instalace a zprovoznění technických zařízení jako jsou lednice, pračky, televize, satelitní přijímače, domácí kina
 • údržba vaší zahrady, kdy si můžete objednat sekání trávníku, pořezání haluzí stromů nebo stromů samotných, údržba živého plotu, fontánky nebo rybníčku, péče o chodníčky, natažení plotu, pořízení výkopu, betonování, montáž venkovní houpačky, odhazování sněhu v zimě, úklid spadeného listí na podzim

sekání zahrady

 • péče a údržba auta, mytí, vysávání, přezutí kol

Nekonečně mnoho firem

Hledáte-li služby hodinového manžela, zjistíte, že nabídka je opravdu široká. Ne každý nabízí výše zmiňované služby, je nutné si tedy vybrat takového hodinového manžela, který bude schopen provést vámi požadované služby.

Při výběru si dávejte pozor, abyste nenaletěly podvodníčkům. Ptejte se ve svém okolí, jestli mají s daným člověkem již nějaké zkušenosti, jaké jsou jeho reference, podívejte se na internet, jestli jeho firma opravdu existuje a jestli své služby nabízí veřejně a bez ostychu na internetu.

Objednání hodinového manžela

Hodinový manžel, pokud má dobré reference a plní své služby opravdu kvalitně, je často značně vytížen. Někteří mají systém služeb propracovaný natolik, že na internetu zveřejňují kalendář, kdy jsou k dispozici nebo kdy jsou již zaneprázdněni pracemi pro jiného zákazníka.

Tato informace je dobrá pro vaše plánování, je zároveň dobrou referencí hodinového manžela, protože je zřejmé, že o jeho služby je zájem. Jestli již spolupracujete s někým na této úrovni, doporučte mu zveřejnění kalendáře dostupnosti na jeho stránkách. Zvýší se zájem o jeho služby a získá další klientelu.

Kalkulace ceny

Zajisté vás bude také zajímat, kolik za dané služby hodinového manžela zaplatíte. Každý z podnikatelů má svůj vlastní systém účtování, ale lze je stručně shrnout do dvou základních variant.

Petr Ouředníček

tel.: +420 777 165 337

e-mail: sikulka-hodinovymanzel@centrum.cz

Platba za služby na hodinu

Bez ohledu na prováděnou práci si hodinový manžel účtuje pevnou sazbu na hodinu. Dle množství odpracovaných hodin pak účtuje příslušnou částku. Tato varianta je výhodná v případě, kdy potřebujete provést rutinní činnosti, kterých se dá v rámci jedné hodiny zvládnout i několik.

Hodinový manžel může účtovat vždy od počtu odpracovaných hodin nebo je nastavena první paušální platba, a to za jednu hodinu práce, a za každou další započatou hodinu platíte buď za přesně odpracovanou dobu nebo částku za každou nově započatou hodinu. První hodina práce je vždy hrazena v plné výši.

Platba dle typu úkonu

Druhou variantou je platba dle druhu provedené práce, a to bez ohledu na odpracované hodiny. Setkáte se ovšem i s kombinací obou variant. Je pravdou, že platit tři sta korun za to, že potřebuji vyměnit pár žárovek nebo vyčistit malý bazén, by byl opravdu luxus.

Je složité stanovit, který z těchto systému bude pro vás výhodnější. S ohledem na to, že každý z nich také nabízí jinou paušální částku, je dobré si cenu za služby prokalkulovat dopředu nebo se na přibližnou cenu zeptat přímo hodinového manžela.

Doprava

Součástí ceny je také doprava na místo, kde má hodinový manžel své služby provést. Při objednávání služeb se tedy vždy ptejte po ceníku za nabízené služby a také na cestovní náhrady, případné parkovné. Každý slušný podnikatel vám dle vašeho zadání zpracuje kalkulaci, na kolik korun by vás jeho služba přišla.

Příplatky

Příplatky jsou samozřejmostí. Chcete-li provést práce např. ve večerních hodinách nebo o víkendu, připravte se na to, že vám bude účtována přirážka k základní ceně. Ani hodinový manžel nepracuje o svátcích za základní ceníkovou cenu.

Slevy pro stálé zákazníky

Stanete-li se věrnou zákaznicí hodinového manžela, pak vám zpravidla nabídne lepší ceny jakožto stálému zákazníkovi. Tyto slevy mohou být i v řádu desítek korun.

Výhody hodinového manžela

A proč byste si měly raději najmout služby hodinového manžela než řemeslníka z firmy? Výhod je zde několik.

 • dojede kdykoliv na základě dohody a objednávky
 • provádí širokou škálu služeb, které vám specializovaný řemeslník nezajistí
 • může být v porovnání s profesionálem levnější
 • funguje takřka non-stop

Hodinový manžel jen pro ženy?

Otázkou je, jestli služby hodinového manžela jsou potřebné pouze pro ženy, které žijí v domácnosti samy, nebo jestli je neocení také muži. Ač to zní velmi zvláštně, i muži si přeci mohou najmout hodinového manžela! Existuje řada důvodů, proč řadu prací nemohou udělat sami, buď mají náročné povolání a doma již chtějí odpočívat, nebo se v daném oboru nevyznají nebo potřebují jedny šikovné ruce navíc.

Pak by ale bylo dobré se zamyslet, jestli by nebylo vhodnější přejmenovat tuto profesi např. na šikovné ručičky, protože asi žádný muž by se nikde nepochválil, že si najal služby hodinového manžela.

Petr Ouředníček

tel.: +420 777 165 337

e-mail: sikulka-hodinovymanzel@centrum.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16285 (novesluzby.cz#21604)


Přidat komentář