Elektronika PHILIPS - druhy, výběr, koupě

Když se řekne Philips co se Vám vybaví - sense and simplicity. Philips dodává řešení, jenž jsou moderní, snadno ovladatelná a současně řeší potřeby všech uživatelů. Vsaďte na profesionální kvalitu v podobě elektroniky Philips.

Dříve než se dozvíte o této značce základní a zajímavé informace, dáme Vám tip, kde se můžete dozvědět ještě více a zároveň také nakoupit.

Historie Philips

Anton a Gerard Philips stáli u zrodu společnosti Philips, a to v roce 1891, a to když v Eindhovenu založili firmu Philips & Co. Společnost začala vyrábět žárovky s uhlíkovým vláknem a na přelomu století již byla jedním z největších evropských výrobců. Firma Philips také založila první výzkumnou laboratoř, jenž záhy začala přicházet s prvními novinkami, a to v oblasti rentgenové a radiové technologie. Tak, jak plynul čas, novinky a inovace narůstaly a v současnosti výrobky Philips obohacují každodenní život lidí.

Co jste možná nevěděli o Philips

Philips byl zdrojem převratných vynálezů, mimo jiné kompaktních kazet, rentgenu, CD.

Kde chce být společnost Philips v roce 2015

Společnost Philips chce být v roce 2015 světovou jedničkou, a to v oblasti zdraví, pohody a stát se preferovanou značkou ve většině vybraných trhů.

Představení produktů společnosti Philips

Rozdělení elektro produktů Philips

  • Zvuk a obraz – televizory; domácí kino; Blu-ray a DVD; bezdrátové audio výrobky; audio výrobky; MP3 a MP4 přehrávače; přenosný DVD přehrávač a TV; dokovací reproduktory pro iPhone/iPod; digitální fotografie
  • Osobní péče – holení pro muže; pánská péče o vzhled; odstraňování chloupků; péče o vlasy
  • Péče o matku a dítě – kojení; zdraví a kontrola; příprava na krmení
  • Výrobky pro domácnost – kávovary a konvice; espresso; žehličky; vysavače; odšťavňování a mixování; kuchyňský robot a šlehání; příprava toastů a výroba chleba; vaření
  • Osvětlení pro domácnost – svítidla; žárovky LED; úsporné žárovky; osvětlení do auta; světelná terapie
  • Počítačové výrobky a telefony – telefony; webové kamery a náhlavní soupravy; monitory; zvuk z počítače; diktafonové systémy; ovladače a ukládání; faxy; kapesní projektory; řešení pro veřejné prezentace.

Výběr z produktů společnosti Philips v oblasti péče o matku a dítě

Elektronická odsávačka

Společnost AVENT od roku 1984 navrhuje a také vyrábí výrobky inspirované přírodou a vyvinuté v rámci rozsáhlého výzkumu i klinických testů. Jako součást skupiny Philips v současnosti společnost Philips AVENT bude pokračovat ve výrobě inovativních řešení, jež usnadňují kojení a péči o zdraví a bezpečnosti dítěte.

Odsávačka společnosti Philips umožňuje mateřské mléko odstříkat rychle, efektivně, přirozeně, a to bez námahy. Navíc díky elektronické paměti, jenž zaznamenává rychlost, rytmus i úroveň sání při odsávání, můžete nechat styl odsávání plně na odsávačce, bude pokračovat za Vás.

Součástí odsávačky je unikátní patentovaný masážní polštářek s pěti tvary oválných okvětních lístků, které při pumpování jemně masírují oblast kolem Vaší bradavky, a to stejně, jako když miminko při krmení saje z bradavky.

Elektronické chůvy

Tzv. digitální technologie DECT, jenž je součástí chůvičky, nabízí zabezpečené, soukromé spojení automatickou volbou nepoužívaného kanálu. Na co se může spolehnout u elektronické chůvy:

Režim ECO – možnost snížení spotřeby energie a přenosového výkonu

Nulové rušení – můžete si být jisti, že Vaše chůvička nebude rušena jinými zařízeními, jenž vysílají signál. Šifrování dat zajišťuje bezpečné, soukromé připojení.

Křišťálově čistý zvuk – i když Vaše miminko jen zamumlá, zaškytá, uslyšíte jej naprosto čistě, a to právě díky technologii DECT, jenž zajistí vysoce kvalitní a křišťálový čistý zvuk

Snímač vlhkosti a teploty – díky kombinovanému snímači vlhkosti a teploty, můžete sledovat podmínky u miminka v jeho pokoji. Věděli jste, že i menší změna teploty nebo vlhkosti v pokoji, může u dítěte způsobit nespavost? V případě, že se tyto podmínky u miminka změní, okamžitě Vás chůvička na digitálním displeji upozorní.

Výběr z produktů společnosti Philips v oblasti osobní péče

Holení pro muže

Senso Touch 3D – dokonalé oholení

Holící strojek s hlavami GyroFlex 3D, které sledují veškeré obrysy a přizpůsobí se každému záhybu Vaší tváře, čímž dochází k minimalizaci tlaku na pokožku i jejímu podráždění. Holící hlavy se třemi speciálními dráhami si poradí s jakýmkoli vousem: normální vous; dlouhý nebo přilehlý vous; nejkratší vous. A co víc, systém s dvojitým břitem nadzvedává vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky. Preferujete mokré, nebo suché holení? Pro holící strojek není problém žádné řešení, dopřejte si osvěžující mokré holení, nebo rychlé oholení na sucho.

Péče o vlasy (vlasová žehlička; vysoušeč vlasů; kulma)

Co dělá každou ženu krásnou? Co jí může změnit k nepoznání? Skvělý, upravený účes. S vlasovými produkty společnosti Philips není nic nemožné, můžete vykouzlit hladký, lesklý účes, nebo vlnitý, až prstýnkový s kulmami. Záleží na Vaší náladě, příležitosti, kam se zrovna vydáte apod.

Vysoušeč vlasů SalonDry Control

Vysoušeč, který nabízí čtyřnásobnou účinnou ionizační technologii. Pro ochranu vlasů se také můžete spolehnout na keramický prvek pro uhlazení vlasových vláken. Jedinečná funkce CoolShot zpevní Váš účes. Difuzér zvětší objem vlnitých vlasů a zajistí tzv. živý účes, plný pohybu. Jistě si vyberete při fénování ze šesti flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání. Úzká koncovka vysoušeče zajišťuje koncentrovaný proud vzduchu. Praktický háček na vysoušeči slouží k snadnému a pohodlnému uskladnění, třeba přímo v koupelně.

Výběr z produktů společnosti Philips v oblasti výrobky pro domácnost

Žehličky

Při obchodní schůzce, prezentaci, na romantické schůzce, si kromě Vás, vašeho oblečení, všimne protějšek i hladkosti jeho vyžehlení, které svědčí o Vaší pečlivosti. Nestačí mít šaty čisté, navoněné, ale také dokonale vyžehlené – žehličky společnosti Philips se postarají o Vaše oblečení, a to bez přemíry námahy. Vsaďte na systémové nebo napařovací žehličky. A co víc, když budete na cestách, využijte možnosti cestovní žehličky.

Systémová žehlička

S touto žehličkou dosáhnete skvělých výsledků s minimálním úsilím. Žehlička souvisle vytváří množství páry pod vysokým tlakem. Velkou odnímatelnou nádržku na vodu můžete kdekoli, kdykoli průběžně doplňovat. Žehlička disponuje trvalým výstupem páry, a to až 120 g/min pro rychlé odstranění veškerých záhybů. Tento výstup páry je udržován pumpováním malých dávek vody do bojleru. Pára pod tlakem proniká hluboko do látky, čímž urychluje a zjednodušuje žehlení i u takových materiálů, které se vyloženě hůře žehlí. Promyšlený ergonomický design žehličky Vám umožní pohodlné žehlení, nebudete si již tolik namáhat zápěstí, protože rukojeť je nakloněná nahoru, což výrazně snižuje zátěž během samotného žehlení.

Výběr z produktů společnosti Philips v oblasti zvuk a obraz

Ať už jste často na služebních cestách, nebo se každodenně vypravujete do práce, školy, odpoledne do fitka, na schůzku s přáteli, zpříjemněte si cesty poslechem Vaší oblíbené hudby, a to díky MP3 přehrávačem, MP4 přehrávačem.

MP4 přehrávač

Dopřejte si zlepšený zážitek z poslechu díky malému a odolnému přehrávači. Jedinečný program Songbird Vám umožní stylové objevování hudby i její synchronizaci. Díky funkci FullSound bude hudba ve sluchátkách znít jako kdybyste byli na koncertu. Barevný displej Vám umožní velmi rychlou navigaci a co víc, i zobrazení obalu právě přehrávaného alba. Pro MP4 přehrávač však není ani překážkou, abyste si nahráli Váš hlas, v případě, že si potřebujete udělat poznámky nebo něco nahrát.

Společnost Philips nabízí nepřeberné množství špičkových výrobků. Můžete se spolehnout na jejich kvalitu, moderní design, inovativní řešení. Přesvědčte se sami a pořiďte si některý z produktů společnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16311 (novesluzby.cz#21989)


Přidat komentář