Dřevěná a plastová okna, dveře

Rozhodujete se, zda si pro váš dům vybrat plastová nebo dřevěná okna? A co teprve vchodové a interiérové dveře? Víte, jaké jsou výhody jednotlivých materiálů? Nechejte se inspirovat naším článkem.

Letní dovolenou, plnou odpočinku, má většina z nás za sebou. Je na čas zauvažovat nad pracemi, které je ještě třeba stihnout, než se stihne ochlazovat. Přemýšlíte nad úsporou energie nejen v zimě?

Dřevěná okna

Dřevěná okna s sebou nesou mnoho výhod. Žádný jiný materiál, než je dřevo, se nevyznačuje takovou životností. Dřevěná okna s přehledem vydrží mnoho desítek, ba dokonce i stovky let. Renovace povrchové úpravy dřevěných oken se provádí pouze s ohledem na povětrnostní vlivy, které na dřevěná okna působí. Pořídit si můžete dřevěná okna různých typů, jako např. Euro okno - IV 68 Softline - R6, Euro okno - IV 78 Softline - R8 nebo Euro okno - IV 92 Softline - R8. Zeptejte se výrobce, které okno by vám doporučil.

Plastová okna

Plastová okna s sebou nesou také mnoho výhod. Tou největší je jejich téměř nulová údržba při zachování stoprocentního stavu. Čas od času je dále potřeba okna otřít namočeným hadrem ve vodě s jarem, aby nebyla zaprášená a stále dobře vypadala. Plastová okna se vyznačují dlouhou životností. Velkou kvalitou se vyznačují např. plastová okna zn. Rehau - Geneo či Veka Alphaline. Pokud znáte firmu, která tato okna vyrábí a montuje, můžete si tleskat, protože se jedná o opravdovou kvalitu.  

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna nesou název dle materiálu, ze kterého je vyroben rám okna. Dřevohliníková okna jsou zárukou kvalitního provedení a vyznačují se výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Před samotným pořízením dřevohliníkových oken si nechejte poradit od profesionálů, kteří se výrobou tohoto typu oken zabývají a provádí ji na vysoké úrovni

Dřevěná schodiště

Firma se zabývá nejen výrobou dřevěných oken, ale má v nabídce své práce také dřevěná schodiště, která plní jak funkční, tak estetickou úlohu v každém interiéru. Schodiště je vždy originálem a vhodně doplňuje interiér. Profesionální firmou si můžete nechat zhotovit klasické dřevěné obklady schodišť, třmenové schody, sedlové schody, páteřové schody nebo vřetenové schody, jejichž ukázky si můžete prohlédnout v galerii internetových stránek.

 

Společnost OKNOPLASTIK s.r.o. Je držitelem ceftifikátu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA. A co certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA vlastně znamená?

1. Všechna jimi dodávaná okna a dveře, jsou vyrobena na území České republiky, tím se rozumí, že spojení rámů, okování a a zasklení je provedeno v České republice.

2. Spolehlivě poskytnou všem svým zákazníkům záruční i pozáruční servis.

3. Vám nedodávají v zahraniční vyrobené produkty, které by pak vydávali za své.

4. Poskytují profesionální služby a poradenství.

5. Pravdivě a transparentně informují o výrobcích, které dodávají a instalují.

Společnost Oknoplastik s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkou oken z plastu, dřevěných i hliníkových oken a dveří. Jejich okna a dveře se vyznačují vysokou kvalitou díky pečlivému výběru použitých materiálů a dodavatelů jako je například německá společnost SALAMANDER (výrobce kvalitních profilů) atd.

Zásadním rokem pro jejich činnost je rok 2002, kdy  otevřeli plnoautomatickou výrobu. Díky kvalitním produktům nabízeným doplňkovým službám se na českém trhu dostali na místo předních a vyhledávaných dodavatelů a výrobců plastových oken a dveří. Jako jediní v České republice nabízí na funkčnost našich oken záruku 40 let.

Kromě zednického začištění, montáže a demontáže vám rádi zařídí i likvidaci starých oken a dále nabízí zkušenosti a profesionální přístup, objemové slevy a výhodné ceny. Servis po prvních třech měsících považují za samozřejmost a tudíž je poskytují zdarma.

Myslí i na své stěžejní odběratele – bytová družstva, SVJ a proto  pro ně vypracovali speciální program přímo na míru jejich potřebám. Nabízí vlastní splátkový systém s minimálním navýšením, poradenství či přímo pomoc s vyřizováním dotací.

Zkuste přenechat vaše starosti OKNOPLASTIK s.r.o.. Věříme, že budete spokojeni.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16447 (novesluzby.cz#23611)


Diskuze a zkušenosti

Anett | 20.10.2014 15:21
Re: Dřevěná a plastová okna, dveře Fakt perfektní, objednala jsem si okna a nemůžu si stěžovat!! OKNOPLASTIK! Jsou nejlepší :)


Přidat komentář