Čištění koberců - Ostrava, Moravskoslezský kraj

Máte-li doma starší zašlý koberec, nemusíte nutně kupovat nový. V současné době existují firmy, které se zabývají čištěním koberců a čalouněného nábytku a i Váš starší koberec může opět vypadat jako právě přivezený z obchodu.

Jistě každý z nás opakovaně dostal do takové situace, kdy bylo jeho koberce nebo čalouněného nábytku důkladně vyčistit. O interiéru nebo exteriéru automobilu ani nemluvě. Možná vás napadla otázka, jak daný povrch nejlépe a nejúčinněji vyčistit, se zachováním nového vzhledu, ale zbavení povrchu všech nečistot. Způsobů pro vyčištění je mnoho, ovšem ne každý je účinný a efektivní. Abyste předešli zbytečnému trápení, úsilí a času, jsou vám k dispozici odborníci, kteří jako své služby nabízejí čistění koberců a čalouněného nábytku.

Čištění koberců - Ostrava, Moravskoslezský kraj

Poptáváte-li odborníka přes komplexní úklidové služby a vyžadujete u něj spolehlivost a pečlivost, můžete se s důvěrou obrátit na úklidovou firmu BEST OSTRAVA s.r.o.. Firma BEST OSTRAVA s.r.o. s Vámi probere všechny možné alternativy, a to s přihlédnutím k Vašim představám a možnostem. Samozřejmostí je prostor pro Vás a Vaše dotazy. Firma BEST OSTRAVA s.r.o. vychází při úklidových službách ze svých zkušeností a odborných znalostí. Mezi její hlavní činnosti patří:Čištění koberců - Ostrava, Moravskoslezský kraj

  • úklid domácností, úklid kanceláří
  • ** úklid skladů, úklid výrobních hal **
  • úklid po řemeslnících, úklid půd
  • úklid sklepů, úklid společných prostor v bytových domech
  • úklid obchodních center, úklid zdravotnických zařízení, úklid úřadů
  • úklid škol, úklid hotelů, úklid penzionů
  • úklid po vytopení a úklid po vyhoření
  • úklid a čištění venkovních prostranství, čištění fasád, obložení domů, čištění graffiti

Firmu BEST OSTRAVA s.r.o. naleznete na adrese Nádražní 3223, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200. V případě dotazů k nabízeným službám, využijte telefonní kontakt +420 603 467 636 nebo 596 133 692, popřípadě e-mailovou adresu** jozef.sedlak@bestostrava.cz**. Pro bližší informace navštivte jejich webové stránky http://www.bestostrava.cz. Věříme, že se službami firmy BEST OSTRAVA s.r.o. budete plně spokojeni.


Firma BEST OSTRAVA s.r.o. Vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.


Když je koberec špinavý a plný roztočů

Pro některé lidi je používání koberců v interiéru přežitkem, ale mnoho těch, jejichž obytné místnosti jsou koberci vybaveny, na ně nedají dopustit. A to právem. Koberec je příjemný nasuché čištění koberců došlap, navozuje příjemnou atmosféru domova, je teplý a vzhledem k rozmanitým tvarům, rozměrům, druhům a barvám dokáže perfektně dotvořit jakýkoliv interiér. Pokud koberec vlastníte, jistě víte, že je potřeba o něj dostatečně pečovat tím způsobem, aby se v něm usazovalo co možná nejméně špíny, roztočů a dalších nečistot. Jak takový koberec efektivně vyčistit, aby nedošlo k jeho poškození a přitom se zbavil všech těchto nežádoucích nečistot?

Jak vyčistit koberec?

O každý koberec je potřeba se pravidelně starat a dopřát mu jednou za čas náležitou hygienu. Někdo se do čištění koberců pouští osobně, někdo si najímá profesionální firmu. Způsob čištění se vždy odvíjí od typu koberce. I když si ale obstaráte různé hygienické pomůcky v drogerii a pustíte se do čištění koberců, buď ručně, nebo s použitím strojů, zřejmě se vám nepodaří dosáhnout takového výsledku, kterého docílí specializovaný odborník se zkušenostmi a hlavně s potřebnou technikou a chemickými prostředky. Na výběr máte mezi mokrým a suchým čištěním koberce. U naprosté většiny běžných koberců máte na výběr, zda se pustíte do suchého nebo mokrého čištění. Pokud je vaše domácnost vybavena dražšími koberci, zde již moc na výběr nemáte. Zejména, co se týká koberců vlněných, hedvábných nebo pravých perských. V těchto případech vám nezbývá, než je čistit na sucho. Voda by mohla tyto druhy koberců poničit.

Čištění koberců mokrou cestou Ostrava, Moravskoslezský kraj

Mokré čistění koberců

Mezi nejúčinnější způsoby čištění koberců patří čištění mokrou cestou. Pokud máte možnost výběru způsobu čištění, vždy raději volte morkou cestu, neboť tato zajistí vyčištění koberce do hloubky. Ovšem pouze profesionál s kvalitními stroji vám dokáže zaručit, že koberec se touto metodou nezničí. Čištění tímto způsobem probíhá tak, že se ze všeho nejdřív aplikuje speciální čistící saponát určený přímo na koberce. Takový saponát má v sobě obsaženo regenerující vlákno, které zabraňuje ničení koberce čištěním vodou. Následuje samotné čištění koberce a vysoušení s pomocí speciálního vysavače. Někteří lidé si chtějí vyčistit koberec sami a nejčastěji volí ruční způsob mytí a kartáčování. Tento druh volí např. ti, kteří mají doma psy a potřebují zbavit koberec zvířecích chlupů. Ručním drhnutím může být ale koberec poškozen. Poté, co vám specialista vyčistí koberec, bude koberec suchý do pár hodin.

Proč se obrátit na profesionální firmu Ostrava?

Čištění koberců mokrou cestou není rozhodně jednoduchou záležitostí. Vždy je pohodlnější a ty podstatně výhodnější obrátit se na specializovanou firmu, která má velmi kvalitní a propracované stroje, které zaručí mnoho výhod. Mezi ty největší je fakt, že koberce jsou opravdu důkladně vyčištěny, bez známek poškození, s použitím pouze kvalitních přípravků, koberce se díky speciálním strojům po umytí nesráží, nenaruší se jejich barva, ba naopak, dojde k jejímu oživení, velmi razantním způsobem se omezí prašnost koberců a výskyt roztočů.

Čištění koberců suchou cestou Moravskoslezský kraj

Pokud nemáte na výběr ve volbě čištění koberců a čištění koberců mokrou cestou je vyloučeno, můžete zvolit metodu vyjma klasického vysátí i vyčištění koberce suchou cestou. Tento způsob čištění probíhá tím způsobem, že ze všeho nejdřív se koberec důkladně vyluxuje a následně se do něj zapracuje čistící prášek. Do tohoto prášku se absorbuje veškerá nečistota, včetně mastnot. Na závěr se prášek spolu s nečistotami vysaje. I tento druh čištění koberců nabízejí specialisté, a je dobré se na ně obrátit, protože používají velmi účinné čisticí prostředky a vysavače. Mezi hlavní výhody čištění na sucho patří ty, že se jedná o velmi jednoduchou metodu, která je navíc časově nenáročná, nemusí se čekat na uschnutí koberce, nevzniká při ní žádný nepořádek a nenaruší se osnova koberce.

Čištění čalouněného nábytku Moravskoslezský kraj

Čištění čalouněného nábytku

Specializované firmy na čištění čalouněného nábytku jsou vždy připraveny nabídnout vám mnohem více služeb, než je pouze běžné vytírání, zametání, apod. Jednou z takových služeb je již zmíněné čištění čalouněného nábytku a samozřejmě koberců. Čalouněný nábytek patří k těm nábytkům, které se svým charakterem vymykají. Takový nábytek neutřete hadrem, se kterým běžně vytíráte podlahu, ani z něho nesetřete prach vlhkým hadříkem. Na tento druh nábytku včetně koberců je potřeba se vybavit mnoha technologiemi, které zajistí, že bude výsledek čištění dokonalý. Chyby v pracovních postupech můžou mít za následek nenávratné zničení takových kusů nábytku. Nemluvě o odstraňování skvrn různými přípravky. Vším, co je potřeba k důkladnému vyčištění čalouněného nábytku, disponují specializované firmy, které nejlépe vědí, jak pečovat o nábytek, o koberce a o další majetek, aby opět vypadl jako nový. Je potřeba si uvědomit, že ne všechen nábytek a materiál je univerzální a hodí se pro jeho vyčištění jeden univerzální prostředek. Čisticí prostředek je potřeba zvolit dle charakteru čalounění nebo koberce.

Ruční čištění a mytí automobilu Ostrava

O každý dopravní prostředek je potřeba se starat, to platí zejména o provozovaný automobil. U vozidla je nutné pečovat jak o jeho interiér, tak i o exteriér. Mnoho majitelů drahých vozidel nerado navštěvuje myčku, neboť má obavy, aby se jejím častým používáním neporušil lak. Pro všechny, kteří chtějí důkladně ručně a se zajištěním absolutním bezpečnosti vyčistit auto, ať už jeho exteriér nebo interiér, se můžou obrátit na firmu, která tyto služby nabízí. Čištění a úklid vozidla bude proveden vždy pečlivě proškolenými pracovníky. Vaše auto bude hloubkově vyčištění šetrnou kosmetikou, která nezatěžuje životní prostředí. Navíc je takové čištění vysoce účinné a spolehlivé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16494 (novesluzby.cz#23857)


Přidat komentář