Stylové oblečení z ovčí vlny

V chladném podzimním a zimním období, ale také z jara volíme oblečení, které nás zahřeje. Jde-li Vám kromě teplíčka také o módnost a nevšednost, pak můžete zvolit oblečení z ovčí vlny. V něm si můžete být jisti, že Vám zima rozhodně nebude.

Stylové oblečení z ovčí vlny

Jaké oblečení si můžete pořídit z ovčí vlny? Žádané a oblíbené jsou nejen doplňky, jako rukavice, čepice, hučky, šály, nákrčníky, návleky. Zahřejí Vás a také Vám bude slušet pulovr, svetr, vesta, pončo, kabát z vlny. Hledáte-li efektní, stylový a praktický dárek, pak můžete Vašim blízkým pořídit například pléd, deku, nebo ponožky, či papuče z ovčí vlny. Do deky a plédu se zachumlají a mohou si vychutnat voňavé svařené víno. Díky hřejivým ponožkám z vlny nebudou již pociťovat chlad od nohou. A zkřehlé, studené prsty u nohou budou díky ponožkám minulostí.

Proč zakoupit oblečení z ovčí vlny

Je celkem logické, že oblečení z ovčí vlny bude dražší, než kdybyste si kupříkladu pořídili oblečení pletené. Jenže kvalita oblečení ** z ovčí vlny** se promítne do užitné hodnoty. Z takového oblečení se budete moci těšit po dlouhé roky. Kromě toho ovčí vlna Vás zcela jistě zahřeje mnohem více, než pletenina. Může být třeskutá zima, může teplota sahat hluboko pod bod mrazu, a přesto se budete cítit v kabátu z ovčí vlny jako v bavlnce, zatímco ostatní se budou třást zimou. Máte obavy, že byste se v oblečení z ovčí vlny ocitli pod velkou tíhou? Pak právě naopak. Oblečení z ovčí vlny je tolik lehké, v podstatě ho ani na sobě neucítíte.

Oblečení z ovčí vlny, oblečení z pravé kůže

Proč si místo kabátu z ovčí vlny nepořídit pravou kožešinu? Kvůli vlně není třeba zabíjet žádná zvířata. Vlna je obnovitelným zdrojem. Ostříhaná vlna ovci zase doroste.

Oblečení z ovčí vlny - vysoká hřejivost, absorpce vlhkosti

Je pro nás zcela přirozené, že vylučujeme pot, a to nejen při aktivní fyzické aktivitě, ale také během spánku. Také se Vám stalo, že jste se nevhodně oblékli, a pak jste byli zpoceni, necítili se ve vlhkém oblečení příjemně? Rozhodnete-li se pro oblečení z ovčí vlny, pak se Vás již tento problém nemusí týkat. Oblečení z ovčí vlny totiž velmi dobře absorbuje vlhkost. Navíc, pokud Vás venku chytne sněhová chumelenice, nebo déšť, nemusíte být promáčeni, až na kost. Oblečení z ovčí vlny dokáže vstřebat nemalé množství vody, a to dokonce i více než 30% vlastní hmotnosti.

Jedna z dalších stěžejních výhod spočívá v dokonalé izolaci od chladu. Při Vašich toulkách zimní přírodou, můžete spatřit myslivce, kteří jsou oděni do teplé vesty, která je právě z ovčí vlny. Je to z jednoduchého důvodu. Díky takové vestě se jim nestane, že by se druhý den „nehýbali“ kvůli prochladnutí. Proč se vlastně může ovčí vlna pochlubit vysokou schopností hřejivosti? Je to dáno tím, že ovčí vlas, jako takový, disponuje přirozenou schopností reagování na aktuální vnější teplotu. Podle teploty se stahuje, nebo naopak roztahuje. V zimním, chladném období je Vám pak v oblečení z ovčí vlny teploučko, kdežto, když se oteplí, nijak se nezapotíte a můžete se těšit z příjemného tepelného komfortu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16240 (novesluzby.cz#23056)


Přidat komentář