Stylové kalhoty s nízkým sedem

Liší se od klasických kalhot. Jsou zajímavé, provokativní, kouzelné a velmi pohodlné. Liší se velmi nízkým sedem. Někdo jim říká turecké, jiný harémové. V nabíraných záhybech dokáží skrýt nejednu nedokonalost postavy.

Kde se vzaly kalhoty s nízkým sedem?

Na přelomu století našel inspiraci francouzský módní návrhář Paul Poiret v** Orientu**. Zaujaly ho orientální kroje, jejich bohaté zdobení i krásné netradiční látky. To celé pak promítnul do svých návrhů. Ovšem s tím rozdílem, že původní orientální kalhoty byly pro muže a on je navrhoval pro ženy. A tak vznikly luxusní harémové kalhoty s nízkým sedem. Na výsluní se však nehřály dlouho. Ve dvacátých až třicátých letech ustoupily do pozadí a staly se více méně domácím oblečením a zajímavým zpracováním pyžam. Do módy se vracejí až v osmdesátých letech. A dnes v novém zpracování se opět ucházejí o své místo na módních molech.

Kalhoty z Orientu pro každého

Ano i ne. Některé ženy jsou touto** módou** přímo nadšené. Jiné, by si tento model nikdy neoblékly. Vychází to z pojetí ženské krásy. Vypasované a perfektně sedící kalhoty dokonale tvarují postavu a zvýrazňují ženské křivky. Tím se žena stává sexy a přitažlivou. Kdežto kalhoty s nízkým sedem ženskou siluetu mění. Vypadá nedokonale až deformovaně. Ale jen na první pohled nebo pro ty s menší představivostí. Právě kalhoty s nízkým sedem neboli** harémky či aladinky** dokáží vzbudit představivost ženské krásy. Vždyť tyto kalhoty patří i k břišním tanečnicím. A ty jsou opravdu symbolem krásy.

Střih a materiál kalhot s nízkým sedem

Střih kalhot s nízkým sedem je odlišný především tím, že sed končí v oblasti stehen až kolen. Střihů je celá řada. A záleží na každé ženě, který si vybere a který jí sluší. Ve většině případů sluší orientální kalhoty každé ženě, přesto je dobré pečlivě zvážit, který střih pro kterou postavu. Štíhlé ženy s dlouhýma nohama si mohou dovolit i velmi nízký sed, který končí v oblasti kolen. Klidně mohou doplnit kalhoty jen balerínkami. Za to** ženy menší postavy,** by neměly volit sed až tak nízký a měly by raději obout boty na vysokém podpatku. Tak získají zdánlivě delší nohy a celek bude působit velmi elegantně. Ženy plnějších tvarů by měly vybírat v modelech z lehkých dlouhých materiálů. Ty lehce obepnou postavu a nebudou vytvářet záhyby a boule tam, kde by postavě příliš nelichotily. Harémové kalhoty jsou lichotivé i pro ženy se silnějšími stehny. Dokáží boky i stehna krásně vytvarovat. A co materiál? Kalhoty s nízkým sedem jsou nabízeny z materiálů saténových, šifónových, bavlněných s příměsí saténu, elastických, lněných i džínových.

Co nosit ke kalhotám s nízkým sedem?

Vzhledem k tomu, že jde o velmi výrazné kalhoty ať již střihem nebo materiálem, hodí se nezdobená trika, halenky, topy, doplněná kratším kabátkem nebo sakem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16237 (novesluzby.cz#23045)


Přidat komentář