Služby osobních módních stylistů

Ne každý se umí obléci tak, aby mu to slušelo a byla brána v potaz postava a věk. Jistě jste slyšeli, že se někdo obléká, že vypadá jako „stará mladá“. Jaké oděvní kousky máte Vy ve svém šatníku? Umíte je stylově kombinovat? Nevyšly již některé z módy?

Stačí vyjít do ulic, rozhlédnout se kolem sebe a v mnohých případech můžeme být překvapeni, nebo dokonce zděšeni nad tím, co si někteří jedinci, bez ohledu na pohlaví, na sebe vezmou. Za účelem takového průzkumu je však lepší vyrazit v jarních a letních měsících. V chladném, zimním období totiž povětšinou vypadáme obdobně. Buď máme bundu, nebo kabát a kalhoty. Zato v jarních, letních a teplejších podzimních dnech je možné spatřit skutečně nevšední módní kreace.

Jste ženou, kterou trápí poněkud silnější stehna, a tak si nedovolíte vzít si sukni? Určitě se Vám však stalo, že jste potkala mnohem silnější ženu či dívku, která si to dokonce vykračovala v ultra krátké sukni. Je to sice hodně o sebevědomí, v tomto případě. Ovšem, vkus a cit pro detail a estetiku by zde také měl hrát svoji roli. A takovýchto módních úletů je možné spatřit mnohem více, muže nevyjímaje. Pro ně jsou například typické nevzhledné bermudy, ponožky a sandále. Pohodlné to jistě je, ale vkusné a módní však nikoliv.

Služby osobního módního stylisty pro muže i ženy

Zjišťujete, že máte sice plnou šatní skříň, ale dohromady v ní nemáte nic pořádného a kvalitního? Plno triček, svetříků, topů, které jste si postupem času koupili, ale nejsou moc kombinovatelné? Máte pocit, že chodíte stále v tom samém? A když nevíte po čem sáhnout, tak zvolíte Vámi oblíbenou klasiku, třeba v kombinaci černého svetru a modrých džín, či černých kalhot?

Zoufalí můžete přestat být, a také nemusíte opětovně kupovat ten stejný styl, který Vám stejně moc nepřináší, když oslovíte některého z módních stylistů.** Módní stylista** Vám pomůže najít Váš styl oblékání, který Vám bude skutečně slušet a bude korespondovat s proporcemi Vašeho těla. Kolikráte totiž ani nevíme, jaký střih kalhot, či blůz, svetrů, nám bude co nejvíce slušet. Budete se divit, ale stačí častokrát málo a změníte Váš vzhled díky vhodně zvolenému oblečení k nepoznání.

S čím Vám osobní módní stylista pomůže?

Co Vás čeká, když oslovíte** módního stylistu? Počítejte s tím, že se Vám **detailně podívá na Váš šatník. Může se stát, jak bude probírat jeden kousek za druhým, že Vám po jeho „probírce“ zůstane ve skříni skutečně jen pár kousků. Berte to však jako takovou očistu. Ostatně, proto jste oslovili** módního stylistu**, aby Vám pomohl se podívat na oblečení a Váš styl jinýma očima a aby Vám pomohl šatník oživit.

Očistou šatníku to však nekončí, spíše začíná. Nyní je totiž Váš šatník připraven, aby se postupně zaplnil módními oděvními kousky, které Vám skutečně sednou a budou Vám slušet.

Konzultace s osobním módním stylistou

Kromě úpravy šatníku si s Vámi módní stylista popovídá, a to ne jednou. Prvotní konzultační schůzka bude důležitá s ohledem na to, aby stylista zjistil, jaký styl preferujete, jaké máte očekávání, jaké je Vaše povolání, jak trávíte volný čas aj.

I podle těchto faktorů bude pak postupovat při vhodném výběru oblečení, a to do práce, volný čas a do společnosti.

Nákupy s osobním módním stylistou

Módní stylista již zjistil vše, co potřebuje, a tak je čas vyrazit na nákupy nového oblečení. Pokud Vás nakupování baví, pak si také nakupování s módním stylistou užijete. Pokud však nakupujete stylem rychle vejít do prodejny, sáhnout po „osvědčeném kousku“ a odejít, pak to pro Vás možná bude nekonečné. I když s módním stylistou můžete očekávat, že on tápat nebude a vejde-li do prodejny, pak jeho zrak přesně spočine na kouskách, které budou pro Vás ty pravé.

Záleží pak na Vaší vzájemné domluvě, zda s Vaším osobním módním stylistou pořídíte pro začátek jen pár základních kousků, nebo to vezmete takříkajíc pěkně od podlahy a kompletně zaplníte Váš šatník. Vždy však platí, že je lepší mít méně kousků, zato však moderních, kvalitních a kombinovatelných, než plnou skříň nemoderního a nepadnoucího oblečení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16234 (novesluzby.cz#23035)


Přidat komentář