Půjčovna karnevalových kostýmů Brno

V dnešní době si můžete půjčit nebo koupit téměř vše a stejná situace platí pro karnevalové, divadelní a filmové kostýmy či pro masky pro děti i dospělé. Můžete mít i divadelní kostým na objednávku.

Mnozí z nás se jistě rádi dívají na rej masek nebo různých kostýmů a převleků a říkají si, kde si mohou tyto mnohdy roztodivné kostýmy půjčit. Mnohé z nich vypadají velmi exoticky a člověk se rázem ocitne v kouzelném světě pohádek. Pokud si chcete vyzkoušet i vy alespoň na krátký čas jaké to je být princeznou, sultánem, vojákem nebo čertem nebo chcete vlastnit kostým některé z postav hvězdných válek, prozradíme vám, kde si můžete tyto karnevalové či divadelní kostýmy a masky jednoduše půjčit. A možná ani netušíte, že je možné si je přímo jednoduše zakoupit.

Půjčovna karnevalových kostýmů - Brno

Hledáte způsob, jak si jednoduše půjčit nebo koupit karnevalový kostým nebo masku?  Pak vám rádi doporučíme půjčovnu karnevalových kostýmů Bambi Brno, která nabízí k půjčení více jak 4000 kusů karnevalových kostýmů. Tato půjčovna vám nabízí jak** půjčování kostýmů pro děti a dospělé**, tak** prodej kostýmů pro děti či dospělé na objednávku** a dokonce také** prodej líčidel, doplňků a paruk**, kdy oceníte velice rychlou dobu dodání.

Můžete vybírat karnevalové kostýmy, dětské, dámské i pánské kostýmy nejrůznějších tvarů, barev, velikostí a nezapomeňte na doplňky - klobouky, paruky, ale třeba i barvičky. Výhodou je, že si můžete vše půjčit a nakoupit online na webových stránkách:** http://www.bambi.cz**, kde naleznete kompletní nabídku, nebo osobně na adrese: Zábrdovická 15/16, Brno-Zábrdovice, 615 00. Pokud máte zájem o bližší informace a chcete se dozvědět víc, neváhejte se obrátit na paní** Zuzanu Svobodovou**, která vám ráda vše vysvětlí na telefonním čísle:** +420 605 202 038** nebo na e-mailu:** bambibazar@seznam.cz**.

Kostýmy je možné si vypůjčit i ON-LINE - poštou kdekoliv po celé ČR, podmínky naleznete na jejich webu.

Půjčování kostýmů v Brně

Půjčovna kostýmů - letuškyPůjčovny kostýmů se nám hodí v určité etapě našeho života, například pro příležitosti maškarních plesů či bálů ale také například při příležitosti netradiční svatby nebo recesistických akcí. Snad všechny děti mají každý rok maškarní bály, plesy a karnevaly a kupovat jim každý rok nový kostým není zrovna moc ekonomické, zvlášť, když z něj velmi rychle vyrostou. A je rozdíl dát za koupení kostýmu tisíc a za jeho půjčení pár korun. Půjčovna kostýmů je připravena na každé vaše přání, stačí si pouze vybrat nebo pouze sdělit, k jakému účelu chcete kostým využít. V široké nabídce naleznete kostýmy pro různé příležitosti jako historické kostýmy z doby kamenné či středověku nebo různé pohádkové či pirátské postavy a spoustu dalších.

Jaká je historie kostýmů

Je zřejmé, že historie kostýmů je úzce spjata s divadlem. První zmínky o používání kostýmů známe už ze 13. století, kdy divadlo hráli pouze muži a to včetně ženských postav. V tomto období se kostýmy začali více rozvíjet, aby se jednotlivé divadelní postavy mohli na jevišti lépe rozlišit a už v té době se začali používat výraznější barvy kostýmů. Zpočátku byli totiž kostýmy prakticky totožné s běžným oblečením tehdejší doby. Teprve v průběhu 14. století docházelo ke změnám a byly vytvářeny speciální kostýmy pro divadlo včetně doplňků například šašci nosili tradiční kostýmy s vroubkovanými či zubatými okraji a nohavicemi se žlutými a zelenými proužky a měli rolničky nebo zvonečky na čepici.

Jaké druhy kostýmů si můžete v Brně půjčit?

Půjčovna kostýmů nabízí několik tisíc kusů a tak si vybere opravdu každý. Půjčit si můžete kostýmy, které představují 20. - 30. léta, 50.-60. léta nebo 70. - 80. léta a v nabídce jsou velice různé styly, například antika, gotika, renesance, baroko, a různé postavy jako čarodějnice, celebrity, orient, faraon, římský voják nebo kostýmy pro halloween. Vybírat můžete z pohádkových kostýmů pro dospělé i pro děti, můžete se přenést do pravěku, existují kostýmy pro řemesla a profese, šaty pro pány i sexy kostýmy pro dámy, uniformy, westernové převleky i zvířátka pro dospělé. Nejvíc asi lákají kostýmy děti a také zde je opravdu z čeho vybírat a nemusí se jednat pouze o klasické kostýmy jako Mikuláš, anděl nebo čert.

Zvukové kostýmy Brno

KovbojČarodějniceMezi velice zajímavé kostýmy patří zvukové kostýmy, které děti prostě milují. Půjčovna vám může nabídnout například dětský kostým bučící kravička, mňoukací kočička, pišticí myška apod., které vydávají odpovídající zvuk.

Prodej karnevalových kostýmů Brno

Karnevalové kostýmy jsou natolik oblíbené, že někdy nestačí pouhá výpůjčka, ale karnevalový kostým prostě musíte mít! Chystáte-li se na karneval nebo tématickou party a chcete překvapit vlastním kostýmem, přijdou vám vhod karnevalové kostýmy na prodej, které jsou rozděleny do jednotlivých kategorií. V sortimentu naleznete  stovky kostýmů a to jednak sety kostýmů, úplné kostýmy nebo pouze určité části. Dospělé kostýmy zahrnují například historické kostýmy, masopustní kostýmy ale i sexy kostýmy pro zpestření chvilek s vaším partnerem. Pro děti můžete koupit dětské karnevalové kostýmy, které děti využijí na různých školních besídkách, plesech, maškarních nebo tématických narozeninových párty. Dětské maškarní kostýmy jsou uspořádány do mnoha kategorií, určitě si vyberete podle svého zájmu nebo vašeho dítěte.

Divadelní a filmové kostýmy na objednávku Brno

Můžete si přát také filmové nebo divadelní kostýmy, které jsou kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Nespornými přednostmi půjčovny kostýmů jsou její zkušenosti z oboru, které umožňují nabízet filmové nebo divadelní kostýmy velmi širokém sortimentu - od jednodušších oděvů či doplňků až po krejčovsky náročné zdobené uniformy. Tyto překrásné kostýmy jsou** na objednávku.**

Karnevalové masky pro děti i dospělé Brno

PrinceznaKe karnevalovým kostýmům patří samozřejmě i karnevalové masky a to nejen pro děti, ale i dospělé. V nabídce jsou různé paruky, klobouky, čepice na párty, divadelní líčidla a kosmetika, veškeré doplňky pro karneval, halloween, party a oslavy všeho druhu, stačí si pouze vybrat.

Historie a současnost karnevalů

Historie karnevalů je velice bohatá a sahá až do dob dávno před křesťanstvím. Hromadné taneční veselí bylo vždy spojováno s nejrůznějšími rituály. Například se slavnostmi pohřbívání zimy nebo vítání jara. Ve starém Řecku a Římě byly přímými předchůdci karnevalů bakchanálie k poctě římského boha vína a úrody Bakcha, v Řecku Dionýsa. V současné době karnevaly rozhodně neztrácí na popularitě a mezi nejslavnější karnevaly pro Evropu patří rozhodně benátský. To co znamená pro Evropu, totéž je brazilský karneval v Rio de Janeiro pro Ameriku. S tím benátským má společné jen jedno, veselí a zábavu. Na rozdíl od zimních Benátek je v Riu v době konání karnevalu horké léto. Karneval zde nemá tak dlouhou tradici a svým aranžmá připomíná spíše květinové slavnosti nebo některé německé karnevaly se spoustou alegorických vozů. Tak jako k benátskému karnevalu patří historické masky, k Riu patří zase rytmus samby. A kdy se připravit na karneval u nás? Největšímu křesťanskému svátku, Velikonocům, předchází čtyřicetidenní půst. Ale ještě před tím je třeba se pobavit a potěšit. Až do Popeleční středy je čas pro** radovánky a karnevaly.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16246 (novesluzby.cz#23925)


Diskuze a zkušenosti

Klára Lošťáková | 02.10.2017 14:36
Dobrý den, Pro Silvestrovský večer hledáme kostýmy Brazilských tanečnic v Riu. Mohu poprosit o informaci, zda těmito kostýmy disponujete? Děkuji Klara.lostakova@hilton.com


Přidat komentář