Módní obruby dioptrických brýlí

Brýle dnes neslouží jen ke korekci zraku, ale již dávno povýšily na módní doplněk. Krásu, styl i barvy určují módní trendy. Na přehlídkových molech se procházejí modelky s krásnými brýlovými obrubami, které navrhují známí módní návrháři.

Brýle jako módní doplněk

oční optika

Před časem byly** brýle** pouze v několika variantách a nepůsobily příliš přívětivě. Většina jejich nositelek působila přísně a tak brýle nosila jen v nejnutnějších případech. Dnes je tomu jinak. Celkový vzhled brýlových obrub určují módní trendy. Na módních molech představují své návrhy brýlových obrub přední módní návrháři jako je Tiffany, Versace, Miss sixty, Replay, Giorgio Armani, Christian Dior, Dolce Gabbana, Vogue, Gucci, Porsche, Ray-ban, Diesel, Ferrari, Emporio **Armani, Jaguar, Tag Heuer**. Brýlové obruby zdobí i takoví mistři, jako je Daniel Swarowski. Zdobí se nejen nádherně vybroušenými krystaly, ale i štrasem, perlami, zlatem bílým i žlutým, stejně jako stříbrem. Prim v materiálech pak hraje titan. Brýle z titanu se dobře nosí a také něco vydrží.

Jaké brýlové obruby jsou v módě?

Vybere si opravdu každý. Nabízeny jsou lehoučké decentní kovové obruby i extravagantní velké plastové, které hrají barvami a zdobností. Vybírat můžete z celé řady elegantních obrub, které z vás udělají opravdovou dámu. A pokud chcete vzbuzovat obdiv, pak je pro vás to prvé v podobě náročně zpracovaných obrub se zvířecími motivy nebo s vysokou zdobností, zejména** stranic brýlí**. Hodně se objevují velké plastové brýle v retro provedení, kde vrchní část obruby je barevná a přechází v dolní část obruby, která je již téměř čirá. Mezi nejmodernější kousky patří žádné obruby, tedy vrtaná skla bez obrub s nápadně** zdobenými stranicemi**. Chcete-li zaujmout, pořiďte si brýlové obruby zdobené** broušenými krystaly Swarowski**.

oční optika

Brýlové obruby podle tvaru obličeje, líčení, oblečení

Ačkoli se to může zdát nepodstatné, tak brýle by v první řadě měly dokonale ladit s outfitem svého nositele i s nositelem samotným. To znamená, že by měly ladit s účesem, oblečením, s tvarem obličeje, s líčením i s příležitostí, kam jsou nošeny. To je také důvod, proč by každý měl mít více druhů brýlí. Do práce, na zábavu i na sport. Vychází to i ze samotné podstaty zaměstnání. Zatímco úspěšná manažerka si pořídí brýlové moderní a výrazné obruby, tak zdravotní sestřička nebo lékařka bude volit brýlové obruby, které působí měkce, jemně a důvěryhodně. Na sport se samozřejmě hodí** brýlové obruby** odolné nárazu a poškrábání. No, a když vyrážíte za zábavou, můžete si vyhrát s barvami i tvarem.

oční optika

Jak brýlové obruby vybírat?

Základem je určení** jak často a kde** budete brýle nosit. Pak kolik chcete do obrub investovat peněz. Buď můžete volit jedny méně výrazné neutrální obruby, které se budou hodit na každodenní nošení, ale nebudou ničím vynikat, nebo brýle alespoň dvoje, přičemž** jedny** zvolíte méně nápadné a dokonale sladěné s vaším obličejem. Nejlépe z elegantní řady. A druhé si vyberete jako módní doplněk, kde výrazné a umně zpracované brýlové obruby dodají vašemu obličeji exkluzivitu, krásu, dramatičnost, zkrátka přesně to, co si sama přejete. A nemusíte vybírat jen ze značkových brýlí. I brýle z levnějších řad dokáží dát tváři zajímavý i extravagantní vzhled. Pokud chcete být opravdu v brýlových obrubách dokonalá a in, nejlépe uděláte, pokud vám s výběrem pomůže stylistka nebo brýlový odborník či optik.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16242 (novesluzby.cz#23118)


Přidat komentář