Móda pro plnoštíhlé a oblečení nadměrných velikostí Třebíč

Máte plnoštíhlou postavu nebo potřebujete nakoupit oblečení nadměrných velikostí pro někoho ze svých blízkých? Nevíte, na koho se obrátit nebo kam zajít? Pak byste měli číst dál, neboť níže je návod, jak tento problém vyřešit.

Líbit se chceme všichni, to je zcela bez diskuzí. A jistě mi dáte za pravdu, když se zde zmíním o tom, že líbit se chtějí jak ženy, tak i muži. Přičemž vůbec nezáleží na tom, jakou postavu daná žena či muž má. Krásní mohou být i lidé plnoštíhlí apod.

Dámský a pánský textil nadměrných velikostí Třebíč

Co se týče dámského a pánského textilu nadměrných velikostí, máme v tomto směru ještě stále co dohánět. V Čechách je stále co dohánět, alespoň pokud mluvíme o oblečení pro plnoštíhlé ženy za přijatelnou cenu. Dámy nadměrných velikostí totiž potřebují, aby byl nejen kvalitní materiál, ale především střih. A pokud se toto přeci jen spojí dohromady, je potřeba si připlatit. A jaký je rozdíl mezi dámskými a pánskými nadměrnými velikostmi? Je to především rozdíl ve druhu oblečení.

Dámské nadměrné velikosti, prodej Třebíč

Dámy mající nadměrnou velikost mi jistě dají za pravdu, když se zde zmíním o tom, že nakoupit si elegantní oblečení kupříkladu na ples či svatbu apod. není nijak jednoduchou záležitostí. Zatímco byl kdysi problém nakoupit si plavky či spodní prádlo ve velikostech XXL a XXXL, dnes si s tímto lámat hlavu nemusí. Plavky i spodní prádlo v těchto velikostech se dá nakoupit celkem v klidu. Oproti tomu již zmiňované elegantní či společenské šaty již může být nad velikost 46 dost velkým problémem. Není až tak problém tyto velikosti sehnat, ale vybrat si opravdu elegantní kousek, který by byl dokonale navržen a seděl nám doslova jako ulitý a to vše za rozumnou cenu, to je již opravdu mnohdy neřešitelný problém. Vhodným řešením pro dámy by mohly být tuniky.

Nabídka módních tunik v Třebíči

Skvělým řešením pro dámy nakupující oblečení nadměrných velikostí jsou tuniky. Tuniku lze použít jak k běžnému dennímu nošení, avšak je-li potřeba, můžeme ji obléci i k slavnostním příležitostem. Taková tunika dokáže dokonale zakrýt kritické partie a naopak vyzdvihne všechny Vaše přednosti. Je-li tunika ušita z opravdu kvalitní látky a má propracovaný střih, pak ji můžete obléci i na ples či jiné slavnostní či společenské akce a budete vypadat opravdu skvěle.

Pánské nadměrné velikosti Třebíč

Samozřejmě nejen dámy se chtějí líbit. Jsou zde pánové, kterým velmi záleží na tom, aby jejich oblečení i když větší velikosti vypadalo dokonale. Vždyť přece nadměrná velikost oblečení neznamená, že nemusí toto oblečení vypadat krásně. To znamená, že i pánové nakupující oblečení nadměrných velikostí chtějí mít možnost koupit si skvěle padnoucí rifle či jiné kalhoty nebo mít možnost vybrat si moderní triko, košili apod. Samozřejmostí je rovněž nákup teplákovky či sportovních mikin o bundách nemluvě.

Kde nakoupit v Třebíči oblečení v nadměrných velikostech?

Možností nákupu oblečení nadměrných velikostí je v dnešní době velká spousta. Dnes již plnoštíhlí lidé nemusí za nákupy oblečení cestovat mnoho kilometrů do zahraničí. Nakoupit si mohou dost dobře i v u nás a v případě, že je kupříkladu ve Vašem městě obchodů s módou pro plnoštíhlé málo nebo tam není žádný, je zde ještě internet. Internet nám dává netušené možnosti a to i z toho důvodu, že si na něm můžeme nakoupit jak u tuzemských obchodníků, tak i u obchodníků ze zahraničí. Při nákupu přes internet je však potřeba počítat s tím, že budeme platit také poštovné, které je potřeba připočítat k ceně.

Jak by měl vypadat textil pro plnoštíhlé?

Plnoštíhlí lidé mají také právo vypadat skvěle a měli by mít možnost výběru oblečení dle svého uvážení. Co se týče výběru daného oblečení, pak by měli dodržovat pár zásad, při jejichž dodržení budou vypadat opravdu skvěle. Plnoštíhlé dámy by se při výběru oblečení měli vyvarovat honosným řasením apod. Naopak by měly trvat na tom, aby bylo jejich oblečení jednoduché, přičemž jeho výjimečnost doplní různými drobnostmi. V žádném případě není na místě přehnané zdobení. Jednoduché a příjemné oblečení lze obohatit o šál či brož apod. Šaty by měly být splývavé, nikoli těsné.

Oblečení pro plnoštíhlé a barvy

Z minulých dob se zde zakořenila myšlenka, že nosí plnoštíhlí lidé pouze tmavé barvy a to především černé. To je omyl, neboť plnoštíhlí nemusí nosit nutně černou barvu. Ano, můžete namítnout, že je černá barva elegantní a svůdná, avšak na druhou stranu, barvy působí daleko veseleji. Nechcete-li se pouštět do opravdu křiklavých barev a chcete působit decentně, vyzkoušejte barvy jako fialová, bordó či vínová apod. Tyto barevné varianty mohou vybírat především starší ženy, které již omrzelo oblečení černé. Tohle pravidlo platí nejen pro ženy, ale pro muže. Muži velmi málo experimentují s barvami a to hlavně co se týče oblečení. Budou-li mít barevnější výběr oblečení v obchodech, třeba se jejich postoj změní.

Jaké vzory by měli volit plnoštíhlí lidé?

Každý z nás má jinou postavu a podle toho si také volíme oblečení a jejich vzory. Jsou to právě vzory, které dokážou naše proporce vyladit tak, aby vypadaly dokonale, i když dokonalé nejsou. Lidé s plnější postavou by se měli vyvarovat malých vzorů. Měli by si vybírat oblečení z látek mající střední až velké vzory. Je-li kupříkladu žena menší a plnější postavy, pak by si měla kupovat oblečení s motivy středních rozměrů. Tyto motivy by měly být zajímavé a originální. Máte-li rádi geometrické tvary, pak použijte svislé proužky, které postavu prodlouží a zúží. Jsou-li proužky tenké a svislé, pak Vás zeštíhlí opravdu dokonale. Máte-li rádi tradiční vzory, pak byste neměli vynechat puntík, který vypadá dokonale v kombinaci černé a bílé. Pokud nevíte, jaký vzor si vybrat, pak byste měli oslovit odborníka, který v daném obchodě prodává. Pracují zde lidé, kteří jsou zkušení a dokážou odborně poradit. Nejlepší však je, máte-li známou švadlenu, která Vám nejen poradí, jakou látku si vybrat, ale dokáže Vám ušít přesně takové oblečení, ve kterém budete vypadat skvěle. Je to jedna z možností v případě, že nemáte ve svém okolí obchod, jako je kupříkladu ten, který je uveden v úvodu článku, nebo jen nechcete riskovat nákupem přes internet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16245 (novesluzby.cz#23391)


Diskuze a zkušenosti

Pavla | 28.01.2013 09:07
Re: Móda pro plnoštíhlé a oblečení nadměrných velikostí Třebíč Dobry den, prosim vas chtela jsem se zeptat kde sidli vase prodejna textilu pro plnostihle.Dekuji Rymesova rymsaci@seznam.cz

Marcela | 12.05.2018 21:01
Dobry den prosim vás kde v Třebíči najdu vaší prodejnu

Marcela | 12.05.2018 21:02
Dobry den prosim vás kde v Třebíči najdu vaší prodejnu


Přidat komentář