Luxusní plesové šaty - Hradec Králové

Plesové šaty vracejí ženu do role krásné princezny. Pro jeden večer se stává nádhernou exotickou kráskou, která oslní svou krásou nejen svého muže, ale i celé okolí. Aby si večer užila, je zapotřebí pořídit plesové šaty a doplňky.

Plesové šaty a doplňky k šatům Hradec Králové

Zimní sezóna to jsou plesy, kde sálem proplouvají krásně oděné ženy.** Plesové šaty** jsou pro každou ženu velmi důležité. Proto jejich výběru věnuje dostatek času. Zapomenout nesmí ani na doplňky. To znamená sladěné spodní prádlo, punčocháče, plesové střevíčky, kabelku, která k nim bude ladit, šperky, ozdoby do vlasů. Před plesem většinou každá žena navštíví** kadeřnický salon** a nechá si učesat některý ze společenských účesů. Krásné jsou ty vyčesané, do kterých kadeřnice zapracuje ozdobné sponky, květiny, štrasové motýly, korunky nebo čelenky. Někdy stačí jeden květ, který ladí s šaty a výsledek je úchvatný.

Plesové šaty Hradec Králové

Výběr plesových šatů záleží na každé ženě. Každá totiž dává přednost jinému střihu, barvě i celkovému outfitu. Jedno je však pro všechny společné a to je délka plesových šatů. Pokud se rozhodnete pro dlouhé šaty, pak by měla být až ke špičkám střevíčků. Ale neměla by být tak dlouhá, aby suplovala zametací stroj. Mezi parketem a sukní by měla být vždy mezera.

Jaké plesové šaty vybrat?

Pokud máte rádi klasické princeznovské šaty, pak neprohloupíte, vyberete-li si korzet a sukni. Korzet je výborný hned z několika důvodů. Dokáže zamaskovat nedostatky jako je větší bříško, pozvedne prsy a je krásně nazdobený. Korzet je tvarovaný pomocí kostic a na zádech se šněruje. Většinou je bez ramínek, za to zdobený výšivkou, perlami, kameny, tylem nebo nabíráním. Sukně ke korzetu je splývavá, dole rozšířená, často vyztužená kruhy. Tím získá na objemu i na šířce. Materiál bývá hladký a lesklý, doplněný tylem, který bývá nařasený a pošitý stejně jako korzet. Ženy, které mají dokonalou postavu, si mohou dovolit plesové šaty z elastických materiálů. Výhodou těchto materiálů je, že přilnou těsně k tělu a vytvoří tak nádhernou siluetu.

Krásné jsou šaty na ramínka nebo i s rukávy s velkým** výstřihem na zádech i dekoltu**. Sukně krásně splývá a mívá různě řešené rozparky, jemné řasení nebo spodní okraj je** střižený asymetricky**. Kromě klasických elastických materiálů je na tyto šaty vhodný i elastický satén, který jim dá krásný lesk. Jako další možnost se nabízí luxusní plesové šaty, které mají hladký a lesklý podklad a vrchní část je z moderních transparentních materiálů nebo z elastického tylu či krajky. Jde vlastně o dvoje šaty, které se oblékají na sebe. Mohou být stejné barvy, tón v tónu nebo barvy odlišné. Vypadají naprosto skvěle a často se z vrchního materiálu vyrábí i ozdoby do vlasů. Krajka může být použita na plesové šaty i bez podkladových šatů. Jde však o šaty pro ženy s dokonalou postavou.

Nabídka živých květů do vlasů Hradec Králové

Mnohá kadeřnictví nabízejí i živé květy do vlasů. Dokáží je tak umně vplést do účesu, že výsledek stojí za to. A nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása. Snažte se proto vše sladit a nebrat si přemíru šperků. Krása šatů, účesu a šperků by se tak přebíjela a celek by nepůsobil dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16239 (novesluzby.cz#23047)


Přidat komentář