Dámské overaly - výběr

Overal je kousek, který by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět. Hodí se snad na všechny příležitosti. Dokonce i pro nevěstu či do divadla. Stačí jen vybrat správný střih a samozřejmě materiál. Ten určuje, kam overal budete nosit.

Overal alias kombinéza

Overal neboli kombinéza doplňuje šatníky žen již od třicátých let. Zřejmě největší oblíbenosti dosáhl v době popularity skupiny Abba, kdy obě populární zpěvačky v overalech vystupovaly. Kouzlo overalu spočívá v jeho jednoduchosti. Ono se ne nadarmo říká, že v jednoduchosti je krása. U overalů to platí mnohonásobně. Podívejte se na všechny možné varianty overalů.

Overal v maxi i mini velikosti

Overal je možné nosit s úplně kraťoučkými nohavicemi nebo naopak s dlouhými. Krátké nohavice jsou vhodné na léto, kdy vrchní část je na ramínka nebo s krátkým rukávem anebo jen na gumu. Skvěle vypadá džínový overal, který připomíná lacláče. Letní overaly jsou vlastně alternativou mini šatů. Výhodou ovšem je, že vám vítr nezvedne sukni a co má být skryté i zůstane. Přesto letní overaly působí velmi přitažlivě až sexy. Overaly v** dlouhém provedení** můžete nosit v chladném počasí nebo také na slavnostnější události.

Overal na výlet i na svatbu

Sportovní provedení overalu vlastně vzniká nejen střihem, ale i použitou látkou. Ovšem pokud stejný střih, například s harémovými kalhotami, použijete u lehké sportovní látky a pak u saténu, vznikne overal pro dvě absolutně rozdílné příležitosti. U obou budete zářit. Na výlet, do města, na nákupy, do práce, na pláž se hodí overaly z lehkých i těžších látek, které jsou nápadité a upoutají pozornost. Na večer, na party nebo dokonce na svatbu se hodí overaly z** luxusních látek**, jako je satén, hedvábí, tyl s výšivkou, lesklé látky, flitry a také kůže.

Overal pro každou postavu

Ačkoli každá postava je jiná, tak overaly jsou natolik přizpůsobivé, že každá postava si najde ten svůj, který jí bude slušet. Nejlépe jsou na tom vysoké a štíhlé ženy. Těm bude slušet jakýkoli typ overalu. Vždy budou vypadat skvěle. Krásně však budou v overalu vypadat i menší ženy se silnější postavou. Pokud si zvolí správný střih. To znamená, volný, s rafinovaným zpracováním, podaří se jim zamaskovat problémové partie a celkově budou vypadat sexy. Pro malé a štíhlé ženy jsou tu overaly s krátkými nohavicemi. V lesklém provedení mohou klidně vyrazit do společnosti.

Overal pro odpočinek a na spaní

Ve volném zpracování se hodí overal i jako domácí oblečení a na spaní. Overal na doma může být z mnoha materiálů. Většinou jsou vhodné pružné materiály, které poskytují maximální pohodlí. Skvěle vypadá overal ze sametu. Na spaní existuje overal v mnoha variantách. Můžete si vybrat teplý flanel, froté nebo bavlnu a budete v teploučku. Nebo můžete zvolit satén a krajku a budete přitažlivá a sexy.

Jaké jsou nedostatky overalu

Overal je po všech stranách velmi atraktivní záležitost. Jde o jediný kousek oblečení, který v sobě skrývá jednoduchost, ženskost a přitažlivost. Snad jedinou nevýhodou je, že pokud navštívíte toaletu, musíte se svléknout do spodního prádla. Ovšem tuto jedinou nevýhodu naprosto převáží krása postavy v overalu, která přitahuje obdivné pohledy mužů a závistivé pohledy žen.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16235 (novesluzby.cz#23043)


Přidat komentář